Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak is bejön ez a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is bejön ez a szép lány a hirdetésben?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon szokott megjelenni egy hirdetés, valami vallási témája van. Egy szép lány ül egy padon kabátban merengő arccal, és szép dús barna haja van. Én simán elfogadnám ezt a tüneményt. Másnak is tetszik?
2019. aug. 1. 23:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor vannak itt egyező dolgok, ahogyan olvasom. De hátha majd felugrik valakinek ez a szép lány is, akit írtam.
2019. aug. 2. 06:21
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ezek néha változnak.A fogyókúrs mindig megjelenik. Adjon le 40 kilót (63 vagyok...)

Super shop gorenje sütő :D

Meg valami emlékmentő videokazettás izé..

De szokott lenni Nespressos is, meg cipős, de azok tuti azért, mert ilyesmire rákerestem és a rákeresett cuccokkal kapcsolatban is dob fel vackokat az oldal. Rohadjon rájuk az összes süti!!

2019. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem laptopon nincs reklám. Telón a bakancslistás, pácolt sonka, világítás technika, 40 kg leadása játszik mostanában.
2019. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
AdBlockPlus, és csak fehér kockák maradnak a reklámok helyén. Telóról meg ritkán gyakorizok.
2019. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, adatok digitalizálása reklám az nálam is szokott lenni, de ez mondjuk kivételesen érdekes nekem. Meg nyilván olyan dolgok is feljönnek, amiket az ember nézeget. Hogyha esetleg bejön ez a lány újra, nem tudom, hogy be tudnám-e ide másolni.
2019. aug. 2. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!