Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kérlek írjatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kérlek írjatok a saját szemszögetekből. Mi az, amivel egy lány/nő meg tud titeket fogni? Fizikailag bejön nektek, itt már rég nem ez a probléma. Nem komoly kapcsolat a cél, egyelőre csak közeledés, flört "kicsikarása".

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Lehet nem én vagyok a megfelelő válaszoló,de ha tudod,hogy fizikailag bejössz neki,akkor mit kell még ezen ragozni?
2018. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Tanulmányozd a "finom nőkről" írt válaszokat egy kicsivel lejjebb. Sok okosság van oda írva, és egyúttal önvizsgálatot is tarthatsz, hogy az ott leírtakból benned mi van meg és min lehetne még fejleszteni.
2018. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán tudom de például, ha gondoskodó és odafigyelő az mindenképpen előny.
2018. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Kedves, bájos, nem harsány, viszont figyelemfelkeltő a lelki eleganciájával, tudja, hogy ő a védelmezni való gyengébbik nem, felismeri, hogy milyen szituációban, alkalomkor hogyan illik viselkednie, jól kommunikál, tisztességes, becsületes, gyengéd, szenvedélyes, humoros. Ilyesmik.
2018. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Kajával :D
2018. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Amivel megfog:


-Mélyen a szemembe néz

-Mosolyog

-Bókol nekem

-Integet

-Kedves velem

-Őszinte

-Megkínál valami finomsággal

-Bizalmasan beszél velem

-Érdeklődő,odafigyel arra amit mondok


Ami taszít:


-Ha nagyon nyomul

-Ha úgy beszél velem mint egy haverral

-Ha kineveti a terveim

-Ha kibeszél,kiröhög

-Csúnyán beszél

-Lekicsinylően beszél velem

2018. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Egy nő sose alacsonyodjon le egy férfi szintjére. Hamarosan beköszönt az új világrend, ahol a férfi csak mint háziállat fog létezni.
2018. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amivel meg tud fogni:

Móka, amivel a saját hibáján tanulva tovább tud lépni, és nem ragad meg benne;

Sokminden dolog érdekli, utánanéz;

Az érzelmeit ki tudja fejezni, akár az örömét, akár a haragját;

Nem hagy annyiban dolgokat.

2018. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!