Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit tudnék tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnék tenni, ha nem merek személyesen beszélni azzal, aki bejön nekem?

Figyelt kérdés

20/f vagyok. Jelenleg csak egy 2 hónapos kaocsolat volt az életemben. Az óta már nem merek személyesen ismerkedni csajokkal, csak legfeljebb Facebookon, de ott is nagyon félek a visszautasítástól. De én magam is tudom, hogy ez egyáltalán nem jó, hogy nem merek személyes kapcsolatba lépni azzal, aki bejön, vagy akivel kedvem lenne ismerkedni. Nagyjából rájöttem az okára, de teljesen még nem. Szerintem az lehet az oka, hogy félek a visszautasítástól, főleg a személyes visszautasítástól. Másodszor félek, hogy emiatt leégek az osztálytársaim előtt, és mások előttt is, hogy ennyire rossz srác vagyok, hogy nem jövök be senkinek.


Ti hogyan gondoljátok ezt a dolgot? Van valakinek személyes tapasztalata? Szerintetek hogyan érhetném el újra azt a szintet, hogy újra merjek személyesen ismerkedni? (Jövő évben megyek fősulira, addigra mindenképpen szeretném el érni). Valaki tudna segíteni tanáccsal?



2018. okt. 18. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Írjál szerelmes levelet. Legalább is én ezt csináltam oviban.

Igaz, a szerelmes levelet se mertem odaadni neki.

2018. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele személytelenül! 😎
2018. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
haha...xd
2018. okt. 18. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem erőt veszel magadon és legyőzöd a félelmeid. Mást nem tehetsz. Ha jóképű, jókötésű gyerek vagy akkor majd kezdeményeznek a lányok vagy tesznek egyértelmű jelzéseket feléd. Viszont ha nem akkor marad az, hogy továbbra is ábrándozol és gondolkodsz, hogy mitévő légy. Nem kell gondolkodni, cselekedni kell és kész.

21 éves vagyok, végzős az egyetemen és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány csajjal feküdtem le, valamint hánynak udvaroltam több mint 2 év alatt...

2018. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nekem sajnos egyik se megy...de nem tudom, hogy pontosan miért...mert többen néznek rám nap-mint nap, de egyiknél sem merek próbálkozni.
2018. okt. 18. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy az már jó jel ha rád néznek többen is. Viszont nem mindegy, hogy hogyan. Teljes közönnyel, csak, hogy épp lássák, hogy ki érkezett meg vagy végigmérnek a tekintetükkel, a szemedbe néznek mélyen.

De ezen a problémán tényleg csak te tudsz segíteni. Lehet olyan típus vagy, hogy ha meglesz a hőn áhított lány "első" lány akkor feloldódsz és falni fogod a nőket. De az is lehet, hogy már annyira mélyen benned van ez az önbizalomhiány, hogy hiába bármi ha te továbbra sem vagy képes pozitívan gondolni magadra.

Nekem például volt már dolgom két nagyon jó lánnyal az egyetemen. Nem sok az biztos, viszont olyannyira jók voltak, hogy tízből legalább hat férfinak nem lesz olyannal dolga az életében. Akkor tudtam meg azt is, hogy az ismerőseik, barátnőik jórésze is elég jó srácnak tart. De nekem ez sem volt elég, továbbra sem tudom ezt elhinni magamról, a vak szerencsének tudom be az egészet. A jót simán elengedem a fülem mellett, míg ha egy lány nem úgy néz rám ahogy azt én szeretném vagy egyáltalán rám sem néz akkor egyből összeomlik bennem a világ és elmegy minden létező önbizalmam, a legrondábbnak tartom magam. Beteges ugye?

A lényeg az, hogy te magad építsd fel az önbizalmad, ne mástól várd el azt. A saját önbizalmadért pedig te vagy a felelős, az csak úgy fog jönni ha te magad fogsz nekilátni csajozni, megmozdulni, kilépni a komfortzónádból.

2018. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja meg kell tanulni elfogadni, a tényt, hogy az agyad a negatívat erősebben rögzíti mint a pozitívat, tehát, ha napontan kapsz 1-2 megerősítést arról, hogy jó csávó vagy, de minden héten egyszer viszont kapsz egy olyan tekintetet egy akár ronda csajtól, ami azt sugallja, hogy egy lószar vagy senkinek sem kellessz, akkor az jobban benned marad, hiába mosolygott rád az a sok szép csaj a héten


ezt tanuld meg objektívan kezelni fejben, és rengeteg felé kell menni, a hobbik egy jó kiindulópont

2018. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez hogy kapcsolódik ide?
2018. okt. 21. 22:29
 9/9 A kérdező kommentje:

bocsi, félreértettem....

igazad van....

2018. okt. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!