Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Miért kell állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Miért kell állandóan hazudni és kamu múltbéli partnerekkel példálozni?

Figyelt kérdés

Mindig megy a süket szöveg hogy ez meg az nem számít de amikor kiderül hogy nem olyan rózsás a helyzet akkor megy a vetítés !

Meg a kamu exek akik pont ugyanabba a hibába szenvedtek de jó volt velük nem azért mentetek szét , de többet nem akartok olyat.

Pl a pénz , nem számít nem az alapján ítéltek meg volt még munkanélküli párotokkal is de az én munkám pont nem megfelelő , és ugyan ez minden mással !



2019. aug. 2. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Kedves Férfiak! Azaz kedves kérdező, mert én veled ellentétben nem általánosítok. Miért nem lehet méltósággal viselni az elutasítást?
2019. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 azért általánosítok mert 100-ból 99 nő eljátssza ezt,

És nincs semmi gond az elutasítással ha nem kamuznának vagy nem minden a pénz körül forogna .

2019. aug. 2. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Baromi érthetetlen az, amit írsz. Nem csoda, hogy le vagy koccolva. Buta vagy és mellé rosszindulatú.
2019. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

100bol 99 nő :D :D

BÁRCSAK tényleg eljátszott volna ezt veled ennyi nő.

2019. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 és vajon mitől vagyok rosszindulatú ? Nem lehet hogy attól hogy állandóan a pofam hazudnak ?


Mit nem értesz ? Szívesen kifejtem .

2019. aug. 2. 21:03
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 sajnos eljátszotta . Szerinted mitől vagyok sík ideg ?


Nem egy két alkalomról meg véletlenekről van szó.

20-50 éves korig , 50-120kg-s , recepcióstól a diplomásig

2019. aug. 2. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező mondj már Legyszives egy konkrét példát hogy mit mondtak és mire vonatkozóan

Ez így nem annyira érthető

2019. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Engem a volt férjem anyagilag teljesen lehúzott. Valóban nem (csak) ezért mentünk szét, főleg más okból, de többet nem kellene csóró pasi, hanem olyan aki egyedül is boldogul, mint én is. Ezen mit nem lehet pl megérteni?
2019. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alap, hogy legalabb annyit keressen, mint én. Elegem lett abból, ha étterembe akarok menni nekem kell mindíg minden körülmények között fizetni. Ha nyaralni akarok, akkor én fizetem az egészet. Csináltam, mert szerettem, de soha többet. És igen, legyen egzisztenciája. Ha én nőként megteremtettem magamnak a semmiből az alappot, akkor ugyan ezt várom el a pasitól is.

Az exemnek voltak olyan dolgai, amit útáltam. Mégsem ezért szakítottunk. Ha ismerkedés során kiderül, hogy ugyan az van, menekülök, mert tudom mivel jár a hétköznapokban. (X-box, fanatikus sport rajongó). De a legtöbb dolog nem az első 5 alkalommal bukik ki.


35N

2019. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Attól, hogy volt aki sz_rabbul keresett mint te, még lehetett más munkája. Pl. egy gigolo 60x többet keres mint egy mérnök és jól is néz ki, de erkölcsileg lehet, hogy mégis kifogása lesz a nőnek ezzel a munkával! :) Ezt férfiként mondom. Ezen az exek nem kamuk. Csak másak, mint te. Lehet, hogy hatszor butább és szegényebb volt az ex, mint te. Viszont volt benne valami egyéb tulajdonság, ami miatt nem zavarta. Benned viszont nincs meg az az egyéb plusz tulajdonság, ezért zavarja.
2019. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!