Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek már ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

A 20-as éveik elején vagy közepén járó gyönyörű nők mostanság már biztosra mennek és 30-as, 40-es szupergazdag, ámde jóképű palit választanak. Szinte mindenki. Ezt persze azzal indokolják, hogy túl érettek ők a saját korosztályukhoz, de ez természetesen egy gyenge kamu. Az összes ilyen nő egy ordas nagy K.


48f


2019. aug. 2. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Na és mi van akkor?

Neked mi közöd ahhoz, hogy ki hogyan éli a saját életét?

Ennyi évesen nem a saját családoddal és pároddal kéne foglalkoznod? Ja, vagy neked egyik sincs. Sz.r ügy.

2019. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Gondolom rád egy sem megy, mert akkor valami Michelin csillagosban vacsoráznál valamelyik barátnőddel.

Nem a nőked kell lek-rvázni azért, mert bánt az anyagi helyzeted.

2019. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Szörnyű. Ha tényleg krvák, meg undorítóak szerinted, akkor miért is rájuk csorgatod a nyálad?
2019. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
48 évesen itt tartani elég szánalmas.
2019. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Az én férjem 12 évvel idősebb nálam, én most 31 vagyok. Négy éve vagyunk együtt. Amikor megismertem, jó pozícióban dolgozott a kormányhivatalban. Jól keresett ez tény, de nem ez volt az, amiért össze jöttem vele, hanem mert tudott nekem udvarolni, oda figyelt rám, tudtunk beszélgetni, nem volt elszállva magától, igényesen nézett ki.

A mai napig is tanul, folyton képezi magát, mert így a fizetése is emelkedik, amiből még jobban el tud tartani minket (kisfiunk fél éves) egyáltalán nem szórja a pénzt, tesszük félre, mert ő neki mi vagyunk a fontosak nem ő maga, megtehetné, hogy luxus autót vesz, de számára ez csak külsőség, nem érdekli! Az a fontos, hogy jó minőségű ételeket tudjunk enni, megfelelő minőségű ruhákban járjunk, ne a műszálas szarokba, bármi egyezségugyi dologgal kapcsolatban tudjunk menni magánorvoshoz.

Te, kedves kérdező, mikor helyezted magad elé egy nő jólétét?

Én "csak" egy óvónő vagyok, kevés a fizetésem (jelenleg csed) de kedves és odaadó vagyok, szorgalmas, igényes, jó humorú, valószínűleg ezért választott engem a férjem, mert számomra sem a drága smink és drága ruhák és a fontosak meg, hogy milyen autóval jött értem a randira. A mai világban elég felszínesek az emberek, legalábbis, pár évvel ezelőtt az én korosztályom férfi tagjai a márkás ruhákkal és a tuning autókkal akartak lenyűgözni.

Fejben kell megérni és akkor nem maradsz egyedül.

2019. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Èn tök örülök neki, hogy az összes csinos, fiatal nônek jut szupergazdag pasi, mert ezek szerint jò az èletszinvonal Magyarorszàgon.
2019. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Legalább így a krvák párra találnak és a rendes nők lesznek a rendes férfiaknak.😁
2019. aug. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!