Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már ezt a jelenséget a nőknél társkeresőn?

Figyelt kérdés

Van ugyebár a saját adatlapjuk, amit kitöltenek, jellemzik magukat, ki rövidebben, ki hosszabban. Viszont van egy olyan adatlap is, ami az ideális partnerre vonatkozik: kb. hány éves legyen, milyen magas, mekkora súlyú, hajszín, szemszín, érdeklődési kör, hobbi, stb. - és sokszor ez a táblázat teljesen üres. Nem töltenek ki benne semmit.


Erre konkrétan a Randivonalon és a Párom.hu-n figyeltem fel. Vázolni lehetne részletesen egy ideális férfit, de semmi, az adatlap kitöltetlenül figyel szinte mindegyiküknél(vagy csak egy-két dolog van benne kikötve). Persze a saját jellemzésükben leírnak pár dolgot - a szokásos "a pasi legyen kedves, humoros, megbízható, udvarias, figyelmes", stb. - de én ebből az egészből arra következtetek, hogy a nők alapvetően abszolút nem válogatósak, egy elég széles férfispektrumnak hajlandóak esélyt adni, ha kedvező számukra az összhatás.


Lehet ebben valami szerintetek? Ez csak szimpla hanyagság lehet a részükről, vagy az átlag nő a való életben is így működik? Ennyire kevés az elvárás a férfiak felé? Ez az általam észrevett jelenség a való élet virtuális lenyomata lenne?



2017. nov. 23. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem, ez szimpla hanyagság, nekik nem kell kitölteniük, hiszen nekik JÁR a jó pasheee. A saját jellemzést is ilyen gyakran szokták kitölteni, azaz kb soha. Az említett oldalakon, és az összes többin, a női bemutatkozó ritka mint a rózsaszín wc csésze geostacionárius pályán.
2017. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Van, aki bemutatkozást sem ír, az oldal generál neki a megadott adatok alapján. Miért fárasztanák magukat ilyesmivel, ha úgyis özönlenek a levelek?
2017. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem gondolod, hogy inkább lusták kitölteni? Vagy hogy valójában maguk sem tudják, mit keresnek?
2017. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem tartottam fontosnak bemutatkozót írni,mert a pasik javarészt ugyanúgy a képeket figyelik,meg rögtön azokat akarják látni.Ha valaki szimpatikus,privátban mesélek magamról,nincs ezzel gond.Viszont tény,hogy ha egy pasi ír bemutatkozót,ami frappáns,stb,az plusz pont,lecsekkolható a helyesírása,fogalmazási képessége.
2017. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam is csak a magasság meg az érettségi végzettség van kint.


Nem hanyagságból, hanem mert egy 185 centis, csupaizom 100 kilós barna hajú, barna szemű szakmunkásért vagy még tanulóért is simán tudnék annyira rajongani, mint egy 60kilós 175centis szőke zöldszemű, szemüveges 2diplomásért.


Másrészt hiába valaki 180 centi és 90 kiló, ha az mind zsír, és borzasztó az alakja, és tökmindegy, milyenszínű a haja vagy a szeme, ha az arcvonásai nem tetszenek.


A diploma is max a kitartásról árulkodik, semmi fontos dolgot nem mond el az emberről.


Szóval én nyitva hagyom a lehetőséget, csak a minimum és maximum magasságot adtam meg, meg az érettségi kritériumot.

2017. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4-5 tök szimpatikus dolgokat írt, bár ha belegondoltok, hogy el kell kezdeni egy beszélgetést, akkor nagyon nem könnyű ám a semmiről vmi frappánssal kezdeni :) ha meg tucatírás megy, akkor megy a levesbe
2017. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a férfi az aki udvarol, akkor miért kéne kitöltenie bármit is? Párt nem a férfi választ, hanem a nő.
2017. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Aki nem tölt ki adatlapot, azzal én nem foglalkozok, hiába néz ki jól képen. Vegye a fáradtságot és legalább azt közölje, hogy mik az elképzelései. Számomra az üres adatlap azt jelenti, hogy ő nem tudja mit is akar valójában és én meg nem ismerkedek ilyenekkel. A leírás azért fontos, mert a másik fél, aki látja nem tudhatja azt, hogy a kép pl. mikori, egyáltalán a kép jellege egybevág-e a leírtakkal, ezzel ki lehet szűrni eleve olyanokat, akik csak hobbiból vannak fent és akiknek csak a dícséret kell.
2017. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7: és szerinted mi alapján válassza ki a férfi, hogy kinek udvaroljon?

Ja, párt a nő választ, azt meg látjuk, milyen eredménnyel...

2017. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen oldalakon a sok női kamuprofil gyártónak, már nincs energiája azokat is kitőlteni.

Aztán meg csodálkozol, hogy előfizetsz és mégsem válaszolnak.

2017. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!