Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a magyar nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a magyar nők?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult az, hogy élőben adták az egyértelmű jeleket a lányok (szemezés, mosolygás, érdeklődés irántam, érintések stb), amikre én természetesen léptem és elkértem a telefonszámukat, hogy majd beszéljünk egy csevegős alkalmazásban. Meg is adták, mondták írjak nekik, írtam nekik de nem válaszoltak. Utána meg meg sem akartak ismerni előben, elfordítják a fejüket stb. Tegnap is volt egy ilyen szituáció. Volt egy lány, jó hosszú ideig egymás szemébe néztünk, mosolygott, elkezdtünk beszélgetni, hozzám ért néha, kis idő múlva léptem és elkértem a számát. Írtam neki, erre annyi jött válaszul, hogy "Szia:)". Ez volt tegnap délután, kora este azóta semmi, és szerintem nem is lesz. Miért ekkora nyomor*ltak a magyar nők? Mással is ilyenek, vagy csak én fogom ki mindig az ilyet?! Lassan már ott tartok, hogy hagyom is a magyar nőket, és inkább külföldön keresek párt magamnak. Ott másabbak azt mondják. Biztos sokkal nagyobb esélyem lenne itthon, ha néger lennék, vagy kínai, vagy hasonló "egzotikum".

2019. aug. 3. 09:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Megértem, miért nem akarnak Veled lenni, bocsi.
2019. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Lazy Lover ***** válasza:
38%
Nálam is ez volt szerintem a férfi dönping miatt van ismerkedtem külföldi csajokkal sokkal jobbak mint ezek
2019. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Ha külföldi nôk viszont vàlaszolnak, akkor mièrt nem velük foglalkozol?
2019. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
43%
Mert egyszerre próbálják érvényesíteni a "aki nem teper ezerrel, azt nem is érdekled igazán" és az "aki túlságosan teper, annak csak arra kellesz" jelszavakat. Női logika ;)
2019. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hatalmas probléma van akkor a magyar nők fejében. Jobb is, hogy nem jöttek össze ilyen gyerekes, és nevetséges viselkedéssel.
2019. aug. 3. 09:28
 6/34 anonim ***** válasza:
65%

És te mit válaszoltál a "Szia:)"-ra? Mert ezután neked kellett volna írni.


Amúgy el kellene jutni a smárolásig (vagy ameddig engedi) a szemezés után, és csak a végén elkérni a számát. Akkor jó eséllyel pályáznál egy "nem vagyok lotyó" randira", ahol a csaj már csak azért mond igent a találkozóra, hogy ne legyen ciki, hogy korán belement dolgokba.

2019. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Én kezdeményeztem a beszélgetést a csevegő alkalmazásban is. Köszöntem, erre ő is, hogy "Szia!:)". Utána írtam neki én, amire nem volt válasz, és soha nem lesz már, amiből ugye kialakulna egy beszélgetés. Ha nem hát nem. Mit tudok tenni? Törlöm, tiltom, és mégjobban elvesztem a hitem abban, hogy itt fogok magamnak normális barátnőt találni.
2019. aug. 3. 09:59
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell általánosítani??? Tudom hogy ez kiábrándító, de nekem is volt hasonló esetem férfivel. Ezt egy férfi is megteszi!
2019. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Csak az a nem mindegy, hogy sorozatban egymás után már 3-4 ilyen eset van, vagy csak 1 mint neked. Ráadásul te nő vagy, százan állnak sorban előtted, mint minden nő előtt. Úgyhogy te csak ne panaszkodj.
2019. aug. 3. 10:47
 10/34 anonim ***** válasza:
80%
Fogadjunk hogy az õ sziája után te valami mizu szintû szart írtál😂
2019. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!