Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyabb gonolkodású ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb gonolkodású ázsiai (japán, koreai) fiút, férfit találni? Magyar lányok, ázsiai magyar lányok mi a véleményetek? 22/l

Figyelt kérdés

Úgy tapasztaltam komolyabb fiúkkal nem nagyon lehet találkozni, inkább csak szórakoznak, kpop fanokat keresnek.


Érdekelne más lánynak mi a tapasztalata, illetve ázsiai származású lányok nézőpontja is érdekelne, ha esetleg erre téved valaki :)



2019. júl. 23. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha szereted az 5 centis füstlit akkor részvétem.
2019. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol kerestél eddig?
2019. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyeken, nem a legjobb hely, de azonkívül tömegközlekedésben láttam fiúkat, ami szintén nem kifejezetten jó ismerkedési helyszín.
2019. júl. 23. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Én magyar lány vagyok, nekem is nagyom tetszenek az ázsiai fiúk, de ahogy te is mondod, ők többnyire csak kalandként tekintenek az európai lányokra, és ehhez a kpop bulik, Nippon Groove-ok tökéletes alkalmat biztosítanak. Ennek ellenére biztos vagyok, hogy nem mindegyikük ilyen, és ki lehet fogni nagyon rendes, aranyos ázsiai srácot, aki komoly kapcsolatot akar. Ha egyetemre jársz, ott sok a külföldi és nagyobb esélyed van távol-keleti fiút találni. Ennek ellenére azt mondom, hogy ne akarj mindenáron ázsiai srácot, ne ez legyen az elsődleges a párválasztásban, hanem az, hogy milyen ember az illető. :)
2019. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, csak a kpop bulikra leginkább az első típusú fiúk járnak.

Egyetemen sajnos kevés ázsiai fiút láttam, ők is inkább csoportársaikkal angol nyelvű képzésből, de közülük is más ázsiaikkal voltak folyton.

2019. júl. 24. 15:15
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Ugyan vietnami vagyok ,de leginkább az egyetemen találod meg őket.

25/F

2019. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!