Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről az elképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az elképesztő igazságtalanságról?

Figyelt kérdés

Ha a pasinak van pocakja az el van nézve, de a pocakos nőket zsigerből elutasítják a férfiak.

De miért??



2019. aug. 3. 11:22
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nincsenek oda az elhízott nőkért, pár kiló plusz és a bottal se kategória, ha nincs szép arca.
2019. aug. 3. 11:38
 12/41 A kérdező kommentje:
Ha minden nő pocakos lenne, nem lennének elvárások.
2019. aug. 3. 11:39
 13/41 anonim ***** válasza:
58%

"Te nem nézed el, de ritka az ilyen."


Dehogy ritka. Én se nézem el.


Egyébként rinyálás helyett lemehetnél egy órát kocogni és utána hullahoppkarikázhatnál.

De tudom, tenni már lusta vagy.


Ja és csak úgy nem mellékesen, hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.

2019. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Hiába, vannak olyan nők, akik akármit csinálnak, lapos a hasuk. Minden ők lesznek nektek az etalon. Valakinek meg sose megy le a hasáról a plusz
2019. aug. 3. 11:41
 15/41 A kérdező kommentje:
Kemény edzőtermi edzéssel hosszú idő alatt lenne változás, aztán le kell majd szálkásítani és a mellkas lesz lapos!
2019. aug. 3. 11:43
 16/41 anonim ***** válasza:
67%

Ja és még azt lehagytam, hogy a fogyás 70%-ban az étkezésen, 30%-ban a mozgáson múlik.


Ne a kifogást, hanem a megoldást keresd.

2019. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Nem életmód tanácsokat kértem, nem vagyok kövér! Kíváncsi vagyok hogy álltok hozzá ehhez az igazságtalan jelenséghez!
2019. aug. 3. 11:46
 18/41 anonim ***** válasza:
31%

Ebben mi az igazságtalanság? Az a te bajod, hogy a szépség mindenkinél mást jelent?

Egyébként nyisd ki a csipás szemed, ha még soha nem láttál kövér nőt párkapcsolatban. Pedig rengeteg kövér ember jár az utcán.

2019. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Hogy mi az igazságtalan? Hogy a férfiaknak a nők elnéznek valamit, amit a férfiak nem néznek el a nőknek. Arányosan telt, széparcú nőknek jóhogy van valakije, de aki aránytalan deszka alkat pocakkal, azt fujjogják, pedig nem tehet róla, aki ilyen.

Később nézik el, hamár régóta együtt vannak a túlsúlyt, de a férfi akkor is a csinosak után forgolódik az utcán.

2019. aug. 3. 12:00
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

Ez pont fordítva van! A kissé duci nők is kapnak pasit! Viszont ha egy férfi nem tud úgy kinézni mint az adott divat ( 1, 65 kg 185 cm vagy , 2, 180 cm 80 kg - 10 év sporttal) akkor szóba sem állnak vele a nők...


Nézz már körbe mennyi 25-35 közötti szűz nyomi pasi van, a legtöbbel csak annyi a baj hogy átlag súlyú vagy van pocakja.

2019. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!