Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről az elképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az elképesztő igazságtalanságról?

Figyelt kérdés

Ha a pasinak van pocakja az el van nézve, de a pocakos nőket zsigerből elutasítják a férfiak.

De miért??



2019. aug. 3. 11:22
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
A legtöbb pasi pedig pocakos vagy sovány, kevés aki ki van gyúrva, mégis mindnek van nője, akinek nincs, az válogat. Nem jönnének össze pocakos csúnyácska nővel.
2019. aug. 3. 12:08
 22/41 anonim ***** válasza:
75%

Semmi igazságtalanságot nem látok.


Mindenkinek joga ahhoz, hogy tetszen neki bármilyen alkatú ember, és össze is jöjjön vele, ha úgy adódik.


Én pasin nem nézem el a pocakot.


Amúgy többször látok pocakos lányt fiúval, mint fordítva.

2019. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Rockarc ***** válasza:
77%

Mas a ket nem tarskeresesi strategiaja.


Noknel a tulsuly noietlenseget jelent. Regebben, meg ma is egyes kulturkorokben az ment, hogy a feleseget jol felhizlaltak, hogy mas ne vessen szemet rajuk. Mukodo strategia.

A ferfiaknal meg nem jelent ferfiatlansagot. Oket masert szoktak leoffolni a nok.


Az, meg hogy csak szexre kellenel, azt a nok 100%-a leirhatja. A kerdes, hogy akarnak-e tobbet. Ez pedig mar ket felen mulik. Azon, hogy a masik akarjon, es azon, hogy te meg rendben legyel onmagaddal. Az a keves, aki tobbet akarna toled, azokat te uldozod el.


43F

2019. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, milyen nagy pocakja van azoknak a lányoknak, akiket pasival láttok. Valakik már a nem kockás hasra is azt mondják, hogy pocak. Akinek meg gyűrődik a pocak az zsírdisznó.
2019. aug. 3. 12:14
 25/41 anonim ***** válasza:
91%
Menj Afrikába, ott a nagy has kifejezetten vonzónak számít.
2019. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy a férfiaknak a nők elnéznek valamit, amit a férfiak nem néznek el a nőknek."


És hány olyan dolgot tudsz felsorolni, amit a nőknek néznek el és a férfiaknak nem? Azok nem zavarnak?

2019. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, ha pocakos vagy, akkor keress pocakos pasit, az majd elnézi neked.
2019. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Nem értem mit kell rinyalni. Ez mind csak általánosítás, számtalan olyan pasi van aki szereti ha egy nőn van mit fogni.

Nekem is sokáig volt pocakom, de nem ide jottem sirankozni hanem tettem azert hogy ne legyen. Egyebkent amikor nagy volt a hasam akkor is volt párom.

2019. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, van ebben valami, amit mondasz, hiszen mindkét nemnél vannak dolgok, amiket az egyikek elnéznek, a másiknak nem. A férfiaknak lehet pocakja, kopaszodhat, őszülhet, lehet természetes, szőrös. A nőket ezekért a természetes dolgokért lenézik és nem kellenek senkinek. De vannak dolgok, amiket meg a nők tehetnek meg, mert a férfiak elnézik nekik. Pl lehetnek egyetemisták egy párkapcsolatban egy tehetősebb férfi szívesen eltartja, vagy nem várják el tőlük, hogy ne otthon lakjanak stb. Mindkét nemnél mások a prioritások, itt nincsen semmiféle elképesztő igazságtalanság, csak eltérő elvárások és eltérő egyéni preferenciák.
2019. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

A pocakos pasinak is csinos, lapos hasú nő kell.

Más a stratégia igen, de akkor ne mondjátok, hogy a férfinak kisebb külső elvárasai vannak. Valójában pont fordítva, sokkal nagyobbak!

2019. aug. 3. 13:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!