Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a kettős mérce a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce a ferfiak és a nők között?

Figyelt kérdés

Ha van egy duci lány vagy mondjuk inkább kövérnek (160 cm 75 kg). Az ilyenek is találnak partnert. Még válogathatnak is! A férfi oldalról ha egy férfi (180 cm 95 kg) az senkinek nem kell!


Nézetek meg mennyi 20-40 közötti szerencsétlenül járt férfi van aki még szűz is! A legtöbbel csak annyi volt az alap gond hogy túlsúlyosak és nem bírtak lefogyni. Van amelyik próbált van amelyik nem, de ez most nem lényeg. Az idő haladtával, a sok elutasítás után ezeknek a férfiaknak kialakulnak a egyéb bajok. Ezért lesznek depisek, agresszívek, nőket utálók de sztem még a mamahoteles dolog is ehhez kapcsolódik. Hiszen minek törekedne egyedül élni a szülei helyett? Mert mondjuk 35 éves és tudja hogy eddig is leszartak a nők, ha venne egy lakást ott se lenne neki más csak a magány.


32 éves vagyok és házas. 💪✌️😀 csak hogy megelőzűk a személyeskedést!


2019. aug. 3. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Fogsz kapni hideget-meleget a femináciktól, amiért le merted írni az igazságot :) Azért van így, mert amíg a nőknek kizárólag a külsőségek számítanak, addig a férfiaknak a belső értékek fontosabbak.
2019. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Amit példának írtál, 160/75, én pont ilyen nőkért vagyok oda és vissza. Akkor miért ne lehetne párjuk? Több barátomnak is a hasonló nők jönnek be.
2019. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Mindenhol kettős mérce van.

Ha egy befolyásos ember tesz valami rosszat, siman meguszhatja, ha szegeny akkor nem. Ha egy ferfi elmosogat vastaps neki, ha nő az az termeszetes, ha a ferfi erdekhazasagot köt, senki nem szól semmit, ha nő, akkor goldigger.

Ha a pasasnak volt "egymillo nője" a multjaban az rendben van, ha nő akkor rbanc, ha a ferfi meleg akkor fuj, ha nő leszbi akkor az olyan szxi es sorolhatnam...

2019. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj de amit irtál ferfi oldalról a 180/95 egy tök alap érték.100% hogy nem gátló tényező!


Mondom ezt úgy hogy 36 182/92 szűz "férfi" vagyok. De tuti hogy nem a súlyom miatt. A testalakton lehet javitani.


Amúgy ne gondold hogy a nők annyira akarnak válogatni, főleg szex terén. Arra ott a vibrátor.

De igaz hogy megtehetik, de különösen nem érdekli őket.

Barátnak meg bármilyen testalkatú srác jó.

2019. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
2 ok lehet: a fèrfiaknak tetszenek a kövèr nôk vagy összeàllnak olyan nôkkel is, akikhez nem vonzòdnak. Bàr èn egy csomò pàrt, ahol a pasi kövèr.
2019. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BigUncleZ ***** válasza:
100%

Azért elég nagy butaság kijelenteni, hogy egy férfi azért akar függetlenedni, külön élni a szüleitől mert van valakije.Más kihívásokat jelent, ha az ember külön és ezt el kell fogadni.Lehet hogy ezekkel a nehézségekkel nem találkozik, ha a szüleivel marad.És mit csinál ha már nem lesznek?

Most nem a szélsőségekről van szó mert lehetnek nyomós indokok igen, hogy egy ember ne éljen külön a szüleitől.

Az én véleményem, hogy nem igazán egészséges.

21/F (külön élő)

2019. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Drága szívem, amíg vannak férfiak akik vonzódnak egy 160/75 kg nőhöz, addig ezeknek a nőknek lesz párja. Ezek a férfiak nem azért vannak ezekkel a nőkkel, mert őket csak a belső érdekli hanem mert a husi csajok jönnek be nekik. És a 160/75 az nem kövér hanem túlsúlyos.

Amit leírtál férfinél, az teljesen jó arány ezt hívják mackósnak és én oda vagyok értük, meg még rajtam kívül nagyon sok nő. Az ostoba gyökerekért viszont nem vagyunk oda, akármilyen a testsúlyuk. Nálad sem ezzel van a baj, hanem a fejeddel (gondolom) kívülről is és belülről is.


"A legtöbbel csak annyi volt az alap gond hogy túlsúlyosak és nem bírtak lefogyni. Van amelyik próbált van amelyik nem, de ez most nem lényeg."

De, baromira lényeg, mert ha nem is próbálja, akkor nem arról van szó, hogy nem bír lefogyni. Sajnos, magamtól én sem bírok. Egyébként én nőként kb olyan vagyok amit írtál és ezt az alkatot heti 3 rendszeres sportolással tartom :-( Ők legalább ennyit megtesznek? Mert egy nő testén alapból több a zsírszövet és izmot is nehezebben építenek.


Itt semmi kettős mérce nincs, ismerkedj hozzád illő átlagos, husi lányokkal. Én több mackós pasit ismerek akinek barátnője van, tehát ez nem akadály. A hibát máshol keresd.

2019. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, én mindig látok olyan párokat, ahol csak a férfi kövér, vagy mindketten azok.


Amúgy a pasik nem jófejségből jönnek össze duci lányokkal, egyszerűen tetszik nekik, hogy "van mit fogni".

2019. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem erről a férfitársaidtól kellene érdeklődnöd, kérdező.
2019. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért, az nem kettős mérce, hogy a férfiaknak, és az állatvilág minden hímjének küzdenie kell a szaporodás jogáért, míg a nőknek nem? Hogy egy nőnek csak akkor lesz gyereke, ha kimondottan nem akar, míg egy férfinál egyáltalán nem biztosított az utódlás?


Férfiként egyszerűen nem érsz annyit a természet szempontjából, mint egy nő. Nekünk a fél életünk azzal telik, hogy nőt próbálunk szerezni. Bizonyítanunk kell a rátermettségünket az erőnkkel, eszünkkel, bátorságunkkal, státuszunkkal, pénzünkkel, hogy nőt kapjunk. A nőkért meg sorban állnak. Nem kell egyébként a túlsúlyos férfiakat hozni példának, a teljesen átlagos férfiak is tömegesen vannak egyedül. Egyszerűen nem érnek annyit a piacon, mint egy nő.

2019. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!