Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen vajon miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen vajon miért vannak túlnyomó többségben a szingli 25-35 éves felsőfokú végzettségű nő?

Figyelt kérdés

Vajon miért nincsenek " melós" csajok.

Ők vajon miért találnak maguknak párt?



2019. aug. 3. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csomó melós van Tinderen. Felsőfokú is egy csomó van párral, én ilyet nem figyeltem meg ismerősi körben.
2019. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Meg azért azt se felejtsd el, nem az a legfontosabb, hogy ne legyél szingli, hanem az, hogy jó kapcsolatod legyen. Veszekedős, megcsalós kapcsinak nincs értelme szerintem.
2019. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Minél alacsonyabb a végzettséged annál valószínűbb hogy olyan környezetben dolgozol ahol rajtad kívül még sok más ember van(ott is lehet ismerkedni).

Minél alacsonyabb a végzettséged annál valószínűbb hogy nem a karrieredre koncentrálsz, így jut időd az emberi kapcsolatokra.

2019. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 úgy gondolod hogy az alacsonyabban iskolazott lányok csak ilyen kapcsolatot találnak? Vagy az alacsonyan iskolázott férfiak, mind megbizhatatlan, vagy agressziv?
2019. aug. 3. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Kis kiegészítés, ha nem a karrier a fontos akkor az önmegvalósítás más módját választod, az meg lehet a párkapcsolat/család felépítése is.
2019. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 ne haragudj de egy multinál vagy bármilyen más helyen ahol felsőfokú végzettségű nő dolgozik ott ninvsenek kollegák? Ők nem tudnak ismerkedni? Nekük nincs munkaidejük?
2019. aug. 3. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Mert az a csaj, akinek egy BA-diplomája van, már azt hiszi, neki a legjobb "jár", és azt akarja, hogy versenyezzenek érte.
2019. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Alacsonyabb végzettségűek kevésbé használnak technológiát. Bár telefonja mindenkinek van, sokszor csak telefonálásra használják. Az internetet nem is nagyon ismerik.
2019. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 azért ezt nem gondolhatod komolyan.


Ekkora marhaságot még én se irnék. 😅😅😅

2019. aug. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!