Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Volt már veletek olyan, hogy esélyetek lett volna egy kapcsolatra, de inkább meg akartátok magatoktól "kímélni" a lányt?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért mert a péniszméretetek miatt esetleg komplexusotok van és nem akartátok, hogy csalódjon a lány (főleg ha külsőre jól is néztek ki, de aztán ha lekerül a nadrág...) Vagy esetleg azért, mert kevesebbnek éreztétek magatokat a lánynál dacára annak, hogy ő vonzódott hozzátok.

2019. aug. 3. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Volt ilyen!
2019. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Olyan volt, hogy lebeszéltem, hogy úgysem tetszenék neki. De ha tudnám hogy tetszek, akkor nincs az az isten, hogy lemondjak róla :D
2019. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
mármint magamat beszéltem le róla
2019. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bővebben is kifejtenétek, hogy miért éreztétek magatokat kevesebbnek?
2019. aug. 3. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Manapság semmilyen jelet nem adnak a nők, ezért nehéz is eldönteni, hogy lesz e valami a próbálkozásból vagy inkább nagy bukta lesz belőle. :D Jómagam inkább még a gondolattal se játszok el, idő előtt ignorálom az egészet. :))
2019. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért éreztem magam kevésnek? Ő egy népszerű, gazdász 22 éves nő, én 10 évvel idősebb vagyok, a nem túl népszerű fajtából szerény/átlagos anyagi helyzettel.
2019. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Volt,még a középiskolában,úgy 20 éve.Okos,helyes lány volt,úgy gondoltam jobbat érdemel,mellettem nem lenne jövője.


Nemrég találkoztunk,(gyönyörű nővé érett)jó érzés,hogy igazam lett.Hollandiába költözött,karriert épített,jóképű férje van(amennyire meg tudom ítélni),két helyes gyereke,és egy szép házuk.(Mutatott fényképeket.) Én nem vittem semmire,nincs senkim és semmim.

2019. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de velem is volt olyan, hogy elvileg tetszettem egy fiúnak, elvileg akart volna valamit tőlem, és nekem is tetszett a fiú, pont ezért beszéltem le magamról, mert nálam sokkal jobbat érdemel. Nem tudtam elképzelni, hogy egy olyan fiú, mint ő mit akarhat egy olyan lánytól, mint én...
2019. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7: Igen, az ilyen esetekben az ember nagyon érzi, hogy semmi keresnivalója még akkor is ha kölcsönös is a vonzalom, de a másik fél naiv. Vagy ha mégis komolyabbra fordul egy ilyen hamis kapcsolat, akkor annak általában csúnya vége van.
2019. aug. 3. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!