Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasi miért nyafog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért nyafog, hogy nincs barátnője, ha csak átlagon felüli nővel érik be és az átlagosak közeledését visszautasítják?

Figyelt kérdés
Legalább ne nyafogjatok, hogy nem szeret titeket senki. Visszautasítjátok a nőket, akik szeretnének szeretni titeket!

2019. aug. 3. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
36%
Nem tudom, miről beszélsz, én rengeteg igénytelen, csúnya nőt látok átlagos vagy átlag feletti pasikkal. Ami viszont sokkal jellemzőbb, hogy a nők nem választanak olyan férfit, aki egzisztenciálisan alattuk van. Na, ilyet tényleg ritkán látsz. 100-ból 1.
2019. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Milyen közeledést? Engem egy csaj sem hívott még randira.
2019. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Utánam se szaladnak a nők. Ha kb egy kategória vagyunk olyat én semmiképp nem utasítanak vissza.
2019. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Engem üldöz 3-4csaj. Lehet magukat átlagosnak gondolják??? De nekem egy rövid hajú konyhásnéni testű konyhalány (zömök négyzet alakú test széles derék csípő) nem az.
2019. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem csak az számít közeledésnek, hogy randira hív egy csaj.

Az átlag nem a formás homokóra alkat, az is baj, ha szélesebb a dereka kicsivel?

2019. aug. 3. 20:15
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
#5 jellemző, hogy sokan a komoly túlsúlyt akarják eladni átlagosnak. Pedig nem az. Szóval képet linkelj kérlek! :)
2019. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Mutass egy képet kérdező!
2019. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Milyen képet?

Nem elhízottakról beszélek, hanem átlagos testalkatról, ami nem formás homokóra, ezért nektek már nem kell.

2019. aug. 3. 20:25
 9/24 anonim ***** válasza:
#5 nem nem gond 4es voltam.
2019. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor gond vagy nem, 4-es? Négyzet alak nem feltétlen kövér. Azt a 3-4 csajt miért utasítod akkor el? Mind kövér, rövid hajú?
2019. aug. 3. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!