Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érik el a lányok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érik el a lányok azt a kort, amikor már nem egy helyes pasi kell nekik, hanem egy okos megbízható, aki meg tud élni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez engem is érdekelne.Még nem találkoztam ilyennel.
2008. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinel maskor szerintem. En 22 evesen. Ugyan a parom nem csunya, de sokkal fontosabbak a belso ertekei, mint az, hogy milyen cuccokban jar es hogyan menozik. Amugy nem Magyarorszagon elek, de amig ott eltem, akkor csak olyan fiukkal talalkoztam, akiknek az szamitott, milyen mellei vannak a lanynak, meg milyen mini a szoknyaja. Szoval ha mar itt tartunk, akkor mikor erik el a ferfiak azt a kort, amikor nem csak a lany kulseje szamit szamukra???
2008. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
2-5 évvel később, mint a lányok :-)
2008. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen lany fuggo. Az en barati koromben teljesen valtozo lanyok vannak, valaki alapbol ertelmes sracot keres, aki ugye az agyaval, a tudasaval, a belsojevel tunik ki. Hat akik pedig a kulsosegekre hajtanak, ok mindig szinte csak arra fognak.

Azert mondjuk egy orvostan hallgatonak nyilvan nincs annyi ideje plazakban maszkalni, szolariumba jarni, kozmetikusnal fekudni (pasi letere), es egyaltalan nem erdeklik annyira a kulsosegek mint egy "egyszerubb", divat majmot.

Szerintem ez teljesen valtozo.

2008. dec. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egyénfüggő!Én 21 éves vagyok,de mindig is sokkal fontosabb volt a belső!Már 14-15 évesen is komoly kapcsolatra vágytam!Viszont van olyan ismerősöm,aki idősebb nálam,de neki még mindig az a fontos,hogy hogy néz ki a pasi!Vannak olyan nők,akiknek a látszat egyenlő a mindennel!Sajnálom őket...
2008. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Srapnel ***** válasza:
100%

"hanem egy okos megbízható, AKI MEG TUD ÉLNI"?


Tökéletes a kérdés. A helyes pasikat felváltják a gazdag pasik. Ha azok sem jönnek be, na akkor jön a belső értékek keresése.

2008. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden nőt el lehet csábítani, van akit egy évtized, van akit egy tized másodperc alatt.
2008. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a macsó részegen hazamegy és megveri az asszonyt meg a gyereket, vagy a feleség megérzi az idegen parfüm illatát, akkor néhány nő elgondolkodik, hogy a helyes pasi talán nem a legjobb választás volt. Ekkor egy részük úgy dönt, hogy van még esély és az ember meg fog változni. ( de nem fog ) Aztán 30 körül rájön a lány, hogy talán hibás döntés volt a helyes pasi.
2008. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hát a saját példámnál maradva, 24 éve4s kor.A barátnőm 24 éves, én csak 20, sőt ő kategóriákkal szebb nő, mint amilyen férfi én vagyok.És még pénzel sem vagyok tele.Egyszerűen egy bizonyos kor után már nem számít a külső.Persze bizonyos határok között.Amúgy szerintem ez lelki érettség kérdése.
2008. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

ugyanmár. ha tetszik, ha nem, a külső igenis fontos. mindegy hogy 15 éves lányról vagy egy 30 éves nőről beszélünk.

persze az régen rossz, ha valakit (és itt teljesen mindegy hogy nőről vagy férfiról beszülnk) csakis a külsőségek, a felszínes dolgok vonzanak..

egyénenként változó ki mikorra ér oda, hogy nem (csak) a külső a lényeg.

2008. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!