Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent amikor a sràcnàl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent amikor a sràcnàl csak duma van, amugy semmi?

Figyelt kérdés

Van egy sràc, es probàlkozik nàlam.

Nem igen érzem ugy talàlkoznom kellene vele, mert hütlen nöcsàbàsz tipus(amugy pedig tetszene valahol a sràc es sajnalom hogy ilyen, nagy valoszinü most is nö mellöl irogat nekem).


Szoval csak udvariassagbol valaszolgattam, parszor elutasitottam, elmondtam hogy en nem ilyet keresek mint ö, sajnalom szia, stb, de:

Nem bir leszàllni rolam, kedvesen gyözköd, hogy nagyon tetszem neki, kezdjük ujra az ismerkedest, legalabb talalkozzunk pàr szora, igyunk vmit, sajnàlja ha nem làthat, siro emojik, kezd ugy tenni mintha en lennèk az egyetlen nö a földön, vagy nem is tudom miert nehéz ugyan neki lazàn lapozni rolam. Elvegre sztem biztos is hogy van vkije ugy inditott amugy is, hogy csak alkalmit keres stb


Akkor miert nem lapoz tovabb egyszerüen?

Engem meg sajnos gyengit az hogy amugy tetszene, csak epp ilyen sracokat a hatam közepere sem kivanok, plane nekem megalazo is lenne hogy egy körös nönek titulàljon bàrki is, igy bennem meg kialakult egy ellentetes erzelem iranta hogy joforman az vonz akit utàlok szinte. Minel jobban utàlom annàl erösebben is akarom, nem is tudom mit.


De mindeközben:

Az egvilàgon semmit nem mond, tesz olyat, amiert nekem azt kellene mondanom, IGEN talalkozzunk. Az összes minden amivel motivalni akar, nagyon tetszel, latni akarlak, sajnalom ha nem -et mondasz, legalabb megismernènk egymast es nem tudhatjuk, lehet ö is nem -et mondana szemèlyes utàn.


Szoval most azert talalkozzam vele mert en tetszem neki kivancsi ram es siro smilek ha elutasitom?


Az elutasitott sracok most azt hiszik ez egyaltalan motivacio?


Valahol azert en is kivancsi vagyok rà, de arra amit ö kepvisel (kalandos kapcsolatok),arra màr nagyon nem.


Az eszem azt sugja lazàn ejtsem tiltsam es kesz, de valahol meg vonz annyira, hogy ez nem megy.


Igy mokuskerekezünk egyfolytàban.

Ha valoban erdekelném nem kellene kicsit is de többet beleadnia a dologba?


Vagy pl egy rendes hüseges srac tipus detto ugyanigy "udvarol"? Ha elutasitjàk max egy siro emoji es helo lehet tàvozni? Szoval EGY nö ismerkedesi szakaszban ugy kb semmit nem jelent senkinek akiert legalabb egy szalmaszalat kene keresztbe tenni?


Ugy erzem komoly sracoktol sem varhatnék többet ergo teljesen mindegy hogy a nagy semmire talalkozom e vele vagy nem


2019. aug. 4. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha tetszik neked, akkor találkozz vele és kiderul, hogy valójában milyen. Max 1-2 órát vesztessz az életedből. Utána is meg tudod neki mondani, ha nem jön be..
2019. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg amúgy se kell lefeküdni vele. Húzhatod sokáig az agyát, te vagy a főnök 😀
2019. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De most ez igy tenyleg olyan mintha csak trofeànak akarna. Es ha talàlkozom is vele, addig élne az egesz dolog mig ezt a folyamatosan -beprobalkozik elutasitom-beprobalkozik -elutasitom-jatekot jatszuk.


Magyaran soha nem kaphatna meg es nekem is mindig maradna egy ür bennem hogy vonz vonz kinlodok es nem adhatom magam


Ez "tök jo"

2019. aug. 4. 10:54
 4/13 A kérdező kommentje:

Mindenestre a mostani talit is elutasitottam

Siro emojik megint a valasz


Ez aztan komoly ismerkedes valoban

2019. aug. 4. 11:00
 5/13 A kérdező kommentje:
De irta kar hogy nem ismer mar korabbrol akkor nem ez lenne
2019. aug. 4. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Pont ilyen helyzetben vagyok! Az eszem azt súgja ne! Már párszor elküldtem! Megbízhatatlan! Kicsit sem bízom benne! Így nem is lehetne semmi!
2019. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bennem az van hogy egyszerüen nem kapok olyat amitöl nekem ne lenne megalazo vele kapcsolatba kerülni azaz ne ugy nezzen hogy hasznalgatna e ugy mellekesen mas mellett.


Mivel ram akarja sozni hogy az en döntesem ha elutasitom, rögtön reagaltam ezekre hogy az ö döntese volt hogy kapasbol lefokoz alkalmira. Szova ki is döntött es irta le a masikat?


Kertem is erre hogy mivel ö keverte igy a lapokat, hogy nekem kb a megalazassal egyenlö ha igent mondok hogy tessek eljött az alkalmi eselyes egy körös nö, szoval talalja ö ki azt, hogy megis mire fel mondjak igent.


Es ezekre jön mert tetszel, nem akart megbantani, kezdjük ujra duma. Amivel nem valtozik semmi ugyanugy olyan ezekkel a szavakkal is az egesz, mintha egykörösre lennek lefokozva.


Szoval ha ennel többre nem kepes (es miert is lenne hisz tuti elvan massal), akkor igy jart/igy jartam.


Lejatszuk még azeket a mokuskrrekeket mig nem lesz egy baratom sztem.

2019. aug. 4. 11:44
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Tudod te azt jól, meg akar baxni. :))
2019. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasival csak egyet tudsz tenni, azt. Arra való, nem többre.

Ha neked ez oké akkor mire vársz? Ha viszont többet szeretnel, akkor tényleg nézz mást, mert ő nem tud valszeg többet nyújtani néhány kufircnál. Azért érzed (jól) ezt a hiányt, ezt a felszínességet a részéról. Sajnos nem lehet kicsikarni a másiktól, hogy legyen komolyabb, értékesebb ember...

2019. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Tilts le a fenebe.

Csak meg akar baxni, de meg azert se tesz semmit, hanem ugy akarja beallitani, hogy a te dontesed volt.

Most tenyleg kellene egy ilyen??


Legyen mar egy kis onbecsulesed.

Es nem mellesleg, ha talalkozol vele, akkor csak abban erosited meg, hogy lehet barmilyen balfek, a noknek ez kell.

2019. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!