Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-26 év közötti hölgyek:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadeth18 kérdése:

18-26 év közötti hölgyek: Hogyan reagálnátok, ha valaki utcán/buszmegállóban/buszon leszólítana, és elkezdene beszélgetni veletek? 23/F

Figyelt kérdés
Ezen parázok folyton. Bme-s vagyok, szóval nincs sok lány az egyetemen, a bulikban pedig általában nincsen olyan nő, aki pont bejön. Viszont utazás közben szoktam látni olyat, aki tetszik. A fő gond az, hogy legtöbben a telefonjukba merülnek, és bőszen nyomkodják, esélyem sincs elkapni szemkontaktust, stb.

2018. okt. 9. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az attól függ, hogy szól hozzám. Ha normális emberi hangnemben, akkor szimpátia kérdése minden további, de nem fogom csúnyán elküldeni. De ha valami hülye csajozós mondattal próbálkozik, vagy mondjuk valami olyannal, amitől normális embert kiráz a hideg, ha egy vadidegen mondja neki (pl. megkérdezi, hogy mit sportolok, hogy ilyen szép a vádlim vagy hasonló), akkor biztos nem lesz sikere...
2018. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Elég gyakran elő szokott fordulni, ha kedves, nem ijesztő, és nem suttyó, akkor szívesen elbeszélgetek vele.
2018. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Úhj, pedig Lovas óráin lehet ám csajozni. Tanulj a mestertől.

"Örkény? Egypercesek megvannak?"

Lovas az Isten.

2018. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én kifejezetten díjazom, ha egy férfi ilyen módon mer kezdeményezni, és nem kiírja Pesten Láttalakba hogy látott valakit aki nagyon megfogta, de nem mert odamenni, szóval a neten keresi...
2018. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez azért több dologtól függ. Rosszabb napomon valószínűleg nem leszek túl válaszkész, de általában kapható lennék egy beszélgetésbe. Mivel viszont van barátom, ha flörtölősbe menne át a dolog, leállítanám.
2018. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nem jól, őszintén szólva a hátam közepére sem szoktam kívánni idegenek társaságát utazás közben, főleg, hogy általában sietek valahová (plusz van egy mérsékelt szociális fóbiám). Sajnálom, ha valakiből ellenszenvet váltok ki ezzel a válasszal. :D
2018. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavarna, szívesen elbeszélgetnék, de mivel házas vagyok 2 gyerekkel, nem sokra mennél velem. 😄
2018. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem sietek éppen akkor engem nem zavar. Es spec igyekszem redukálni a telefonhasználatot. De ha használom es közben szólit le valaki akkor sem zavarna. Kiveve telefonalasnal persze. Szerintem az tök pozitív ha valaki mer így kezdeményezni. Nálam az. Pl vonaton szeritem tök jól lehet(ne).
2018. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

“Szia !”


Van barátom !


Ezzel el is szoktam venni a kedvüket!

2018. okt. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha jól néz ki, akkor nem zavar; de ha ronda a férfi, akkor inkább ne erőltesse az ismerkedést.
2018. okt. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!