Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek erről milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek erről milyen érzésetek lenne? (Pár hónapig alig duma, majd utána érdeklődni)

Figyelt kérdés

Háttérsztori az, hogy az elmúlt pár hónapban eléggé magam alatt voltam, és nem volt kedvem csajozni, de van egy lány aki már a kezdettől(kb fél évvel ezelőtt egy társaságban kezdtem vele beszélgetni) fogva megtetszett és úgy éreztem, hogy valami kölcsönös dolog is van benne, csak határozottabban kéne kifejeznem magam


De mivel depresszió miatt nem volt kedvem ezért nem erőltettem, most viszont úgy néz ki meg találtam a kiútat a kilátástalanságból, és most meg érdekelne, utóljára pár hónapja beszéltem vele facebook-on nem sokat. Úgy döntöttem, hogy felveszem vele a kapcsolatot már csak azért is, hogy ne idegesítsen, de mégsem a teljes elutasításra akarok menni


Röviden tegyük fel, hogy két fél úgy ahogy bejön egymásnak, de a srác balf.szkodik, mert semmi életkedve nem volt az utóbbi fél évben és csak rosszra fordult volna, ha kezdeményez, de most összeszedte magát és van kedve még az elutasítást is vállalni csak mozduljon meg vmerre a kerék


Ezt a menetet már eljátszottam egyébként középiskolában, még egyszer már nem akarom :D

Tudom a sztorit, a srácnak le kell szarni és menni előre, ennek ellenére érdekelne egy másik szemszögből nézni a dolgot


24f



2018. máj. 23. 01:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Röviden : helyes, próbáld meg :)
2018. máj. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet meg nem késő, ne húzd sokáig az időt, mert ki is ábrándultat belőled emiatt.
2018. máj. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, de a lányon múlik, hogy lesz-e folytatás vagy sem. Én úgy vagyok vele, hogy amíg valaki eléggé érdekel, addig léphet, örülni fogok, akár több év múlva is, ha már nem érdekel, vagy nem is érdekelt eléggé az elején sem, akkor meg nem leszek vevő rá.
2018. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi
2018. máj. 23. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben fél éve érdeklődést mutatott feléd, megér egy próbát. Lehet, erre vár. Benne is fölmerülhetett a kérdés, hogy miért nem jelzel felé.
2018. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó okom volt rá, hogy eddig nem tettem, de a következő miatt gondolom azt, hogy érdeklődött:

- Érzed, hogy másképp mondja, azt, hogy "hogy vagy", mint aki nem érdeklődik

- Vidámparkos szituációban benésztünk egy amolyan ilyesztgetős szobába ekkor érzed, hogy hozzádbújik

- Párszor nyilván az egymás szemébe néztünk véletlenszerűen

- Sítáborba akart jönni ahova én is mentem, végül nem jött, majd utána érdeklődött tőlem, hogy milyen volt(mást is megkérdezhetett vna)..persze ekkor én még totál depresszív hangulatban voltam..


3mas, én ezek után nyilt tudásnak vettem, hogy van vonzalom, de most vagy az van, hogy már elmúlt és nem számít, mivel egy egyszerű miújságon kívül nem mutatott érdekődést az imént vagy elfoglalt, vagy játssza a "nehezen megkaphatót"


Meddig húzzam a húrt ilyenkor, vagy érdemesebb elengedni?

2018. máj. 24. 00:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezen a ponton úgy érzem teljesen ésszerűtlen telefonszámot kérni
2018. máj. 24. 00:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad már, hogy elhívod valahova?
2018. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
eloszor erdemes lenne eljutni addig a pontig, hogy folyamatosan beszelunk legalabb 5-10perc-ig, vagy ez tulsagosan esszeru gondolkodas? tulagyalom?
2018. máj. 24. 08:51
 10/10 A kérdező kommentje:

ez milyen valasz:

(kulfoldon elunk mindketten, kb 100km-re)

"nem tudja, hogy mikor lesz a kozelben, de orul amikor tud vkivel magyarul beszelni"


erdemes hagyni, vagy "tegyem el egy mappaba amit majd kesobb erdemes kinyitni?"

2018. máj. 24. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!