Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményeztek / szokás kezdeményezni társkereső appon beszélgetést?

Figyelt kérdés

Egy hete regisztráltam Tinderre és Badoora. Van egy pár matchem, de nem tudom hogy kezdeményezzek.


Van esetleg valakinek tippje hogy mivel érdemes kezdeni? A "Szia, mizujs?" nem tűnik túl jónak. Van olyan nyitó szöveg, vagy taktika ami általában működik?


Mellékes kérdés, de azért kíváncsi vagyok: Tinderen 4 Badoon 9 "párt" találtam. Ez sok vagy kevés vagy teljesen átlagos az első hét alatt? Vagy később sem lesz kevesebb?

Ha számít, Szegedi vagyok és nem Budapesti. Akármilyen tárkereső appokkal kapcsolatos tapasztalatra kíváncsi vagyok.


25F



#kezdeményezés #társkeresés #társkereső alkalmazások
2019. aug. 4. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ne akarj ismerkedni. Uramisten...
2019. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Szia, hasonló problémába ütköztem én is, hasonló mutatókkal.


Régebben, amikor még jóval több igényem volt arra, hogy viszonylag gyorsan puncihoz jussak, általában valami kissé meghökkentő dologgal indítottam, vagy egy kegyetlenül fájó viccel. A meghökkentő alatt értek pl valami egészen durva pervezséget, vagy valami fura infót rólad, magadról. Olyat, amit egyszerűen nem lehet szónélkül hagyni.


Nem számít, hogy szegedi vagy, mert én is az vagyok.

Illetve a Tinder...nos, az inkább szexpartner kereső, hogy úgy mondjam.

2019. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyesnek nem tudom mi a baja, nem szeretem az online cuccokat annyira, most próbálkozok vele először és fogalmam sincs mi az ami elfogadott, megszokott.

Nem online élem a társasági életemet mint a korombeliek és fiatalabbak 80%-a. Ha valakivel beszélni akarok akkor azt nem facebookon teszem, hanem megkérdezem mikor ér rá egy sörre/kávéra. Lehet én vagyok a hülye mert szeretek szemtől szembe találkozni az emberekkel, de nem hidzem hogy ez egy megvetendő tulajdonság. Beszélgetést személyesen símán kezdeményezek, de nem tudom hogy online mivel indítsak. Mimikából és testbeszédből könnyű olvasni de az akire eddig ráírtam nem is írt vissza és fogalmam sincs mi a tökömet kéne csinálnom hogy egyáltalán visszaüzenjen akire ráírok.


Volt olyan ismerősöm akivel TSen anno beszéltünk egy csomót játék közbe és tök jól kijöttünk, mindig volt téma, aztán találkoztunk személyesen és kb két szót nem lehetett kihúzni belőle mert soha a büdös életbe nem szocializálódott offline. Na én kb ennek a fordítottja vagyok.


Kíváncsi vagyok szemtől pofába mit mondanál, valószínűleg nem lenne akkora szád neked sem.

2019. aug. 4. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se megy.
2019. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!