Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tarskereső oldalak megkönnyí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tarskereső oldalak megkönnyítik a pár talalas vagy megnehezitik?

Figyelt kérdés

Széles a választék,ismerledeskor ha vmiben nem egyeznek a masikkal inkább tovább ugaranak a kovetkezore,régen egy nőre fokuszaltal élőben,mert tudtak hogyha uj nőnek kezdenek el udvarolni akkor megint elölről kell kezdeni az egwszet, es a belefektetett energia,idő elvész.


Most meg félvállról veszik azokat akikkel beszelgetnek,ugyvannak vele h nem.szamit ugyis ott a többi?


2019. júl. 27. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Interneten ismerkedtem és nem bántam meg. Hasznos volt. Előszűrésre használtam. Aki nem tudott leírni öt értelmes mondatot helyesírási hiba nélkül úgy, hogy értsem, arra nem kellett több időt pocsékolnom, Biztos volt, hogy nem őt keresem. Szerintem pont, hogy megadja annak a lehetőségét, hogy beszélgessek valakivel, anélkül, hogy a fizikai dolgok elvinnék a fókuszt. Szerintem hasznos.
2019. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves csinos csak vagy? Mert akkor biztos hasznos!
2019. júl. 27. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megkönnyítette, viszont fenntartani a kapcsolatot megnehezítheti, mivel így aki félre akar lépni, annak is több a lehetősége rá, és egyszerűbben találhat magának partnert ehhez is. De persze ez a veszély nem mindenkit fenyeget.
2019. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolók gondolom nők voltak.


A nőknek könnyítik, férfiaknak nehezítik. Ha tényleg úgy működne, mint ahogyan kellene, akkor mindkét nemnek sokkal könnyebb lenne.

2019. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!