Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Látens meleg lennék hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látens meleg lennék hogy mi az oka annak hogy taszítanak a nőies nők?

Figyelt kérdés

Most is ismerkedek egy kedves aranyos lánnyal, de valahogy taszít a lány, mert ő olyan tipikus nő azaz olyan a stílusa, sminkeli magát, úgy öltözködik, olyan a hangja és nagyon nőiesen gondolkodik, klasszikus csajos gondolkodása van például a férfi hívja meg a randin vagy a nőnek több fizetése és még sorolhatnám, tudjátok olyan tipikus nő.

Most ezek a nők valahogy mindig taszítottak általában mindig ilyen fiús barátnőim voltak, tehát rövid haj, farmer, egyszerű ruha póló farmer, focizott, semmi smink és gondolkodásban is inkább fiús volt...


2019. aug. 6. 04:48
 1/8 A kérdező kommentje:
# Férfinak több a fizetése, bocsi az elírást
2019. aug. 6. 04:50
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy látens meleg, egyszerűen csak objektíven nézve a "nőies" tulajdonságok mind negatívak. Női szemmel sem tudom megérteni, hogy egy egészséges lelkű férfi hogy tud egy ilyen kis semmilyen, gyenge virágszálhoz vonzódni. A páromnak sem jönnek be abszolút az ilyen nők (külsőtől eltekintve mert abban mondjuk nőies vagyok). 10 év alatt még nem derült ki, hogy meleg lenne szóval ne aggódj. Egyszerűen csak a nőiességgel azonosított tulajdonságok szerintem egy megfelelő lelkülettel és önértékeléssel rendelkező férfi számára nem vonzóak.
2019. aug. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

#2 Nő létedre (már, ha az vagy), így megnyilvánulni a sajàt nemedről...

Nálad is van baj, nem kevés...

2019. aug. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak a természetes, sportos, önálló nő a zsánered. Gondolom, azért bajuszt nem szeretnél rájuk :) Azért a "taszítanak" elég pejoratív és erős, nem kell minden nőhöz vonzódni, aki szóba áll veled, a nők sem vonzódnak minden férfihoz.
2019. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem a nőiesség részei, csak összekötöd vele.

Minden normális embert taszítanak az ilyen emberek.

Gondolj ugyanezekre férfiben. Az is taszít majd, mert szánalmas, felszínes, mű..

2019. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én elgondolkoznék a helyedben, hogy biztos a nőket szereted-e.
2019. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

#2 nem a nőtársaimról, bizonyos tulajdonságokkal rendelkező nőkről.

Sokkal inkább van probléma fejben azzal, aki szerint a gyenge, a törékeny, a vèdelmezésre szoruló, az alárendelt, a gyámoltalan, a pótmama karakter jelzők bármelyike is pozitív. Mert hogy ezek a tradícionális "nőies" tulajdonságok.

2019. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy az, nyugi. Tobb ferfit is ismerek, akinek a farmer-polos-lofarkas-jofej lany a zsanere, nem pedig a magassarkus-szoknyas-parfumos-kifinomult tipus.
2019. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!