Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jogos amit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos amit érzek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egyszer találkoztunk és azóta beszélgetünk de nagyon sokat dolgozik ezért hétköznap nem nagyon tudunk találkozni meg beszélgetni se nagyon. Plusz úgy érzem hogy folyton én viszem a témát. Ő nem egy beszédes típusú csak olyan furcsa hogy szinte alig beszél velem ezért elhanyagoltan érzem magam. Meg ugye mint mondtam sokat dolgozik és ez is rányomja a béjeget az egész dologra. Mondjuk még nem is igazán ismerjük egymást ezért abban reménykedem hogy változni fog ez a dolog.

2019. júl. 23. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem lesz vàltozàs
2019. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy kapcsolat egyoldalú az az is marad. Ne törd magad, keress olyat akiértékel és megbecsül. Egyébként a nem túl beszédes nem azt jelenti normális esetben hogy kuka, a csendesebb emberek is képesek normális, kölcsönös kommunikációra. Ha ő nem, akkor se ez se a munkája nem lehet kifogás.
2019. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem jogos. Ugyanis minden "jogos", amit az ember érez. De azt nem írtad le, hogy mi az. Mit érzel?

"Plusz úgy érzem hogy folyton én viszem a témát."

Ez volt az egyetlen olyan mondat, ami arra utalt, hogy mit érzel. Ha szerinted folyton te viszed a témát, biztosan így van. De mi a probléma??? Mi az, ami aggaszt téged?

2019. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, hogy konkrétan te vagy az oka ennek, lehet épp rossz dolgokat él meg, ha meg sokat dolgozik, az lehet munkaterápia is. Ha legközelebb esetleg tudtok beszélni, kérdezz rá nyugodtan, legalább tudjátok tisztázni ezt.
2019. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer találkoztatok, neki meg van élete és arra összpontosít inkább. Neki ez a fontos, de veled meg néha elbeszélget. Sokat ne várj. Meg ne nagyon éld bele magad, ha már most nem tetszik.

Hány évesek vagytok? Te nem dolgozol?

2019. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok ő meg nálam idősebb :D nem én jelenleg nem dolgozom. Nem az hogy rosszul csak elhanyagolva értem magam😅
2019. júl. 24. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Mennyivel idősebb? Az talán magyarázat rá, hogy miért nem érdekled. Nem kell ilyen után futni, találsz mást.
2019. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Több mint 10 évvel
2019. júl. 24. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát, még valószínűbb, hogy egyáltalán nem érdekled komolyan. Keress a korosztályodban, legalább azonosak a céljaitok és az időbeosztásotok is jobban stimmelhet. Csak az idődet pazarlod.
2019. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!