Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért akarnak társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért akarnak társat maguknak hogy támaszkodni tudjanak valakire?

Figyelt kérdés

Mikor nőkkel ismerkedtem olyan sokszor beszéltem olyan nőkkel aki, így kifejtették hogy..... Olyan jó lenne most egy férfi mert.. pl ágy alatt van egy bogár ha most itt lenne egy férfi akkor kivenni vagy elromlott ez meg az ha itt lenne egy férfi akkor megcsinálná, ha lenne egy férfi itt, akkor vezetne helyettem, bunkó volt a szomszéd vagy a pincér ha itt lenne egy férfi akkor jól megmondaná neki és megvédne és még sorolhatnám..

Sokszor úgy érzem hogy csak egy támaszt keresnek a nők a saját hiányosságaikra..


2019. aug. 8. 06:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Én férfiként is azt keresek, nem értem mi olyan meglepő.

Nyilván jó esetben kiegészítő értelemben.

2019. aug. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. És te milyen dolgokban szeretnél támaszkodni egy nőre?
2019. aug. 8. 06:36
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Ez nem női tulajdonság. Inkább társfüggőség, önbizalomhiány, és hasonlók... nagyon sokaknál van. Az emberek lusták tenni magukért, és ennek még a felelősségét is áthárítják magukról. Ami azért valahol nagyon vicces.


Ha valakivel nem illesz össze, akkor nem kell rajga gondolkodni... kereshetaz mást.

2019. aug. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Elég gáz, ha valaki ezért keres társat. Persze mindenki hasznot húz egymásból, csúnyán szólva. Csak szerintem az alap mozgatója egy kapcsolatnak a szeretet és egymás segítése legyen, ne az, hogy mit tudsz nyerni a másikon.
2019. aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Hogy legyen aki dugja őket. Mit nem értesz ezen?
2019. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Baromság. Senki nem mondott neked ilyent.
2019. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ennél már csak az lenne sablonosabb kérdés, hogy “a férfiaknak azért kell kapcsolat, hogy legyen mindig kit dugni”?
2019. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6. Hogy ne lett volna, most fényképezzem le és másoljam be a messenger beszélgetéseket...
2019. aug. 8. 07:53
 9/18 A kérdező kommentje:
7. Sajnos ebben is van igazság
2019. aug. 8. 07:54
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Igen, azért. A legtöbb nő egymagában életképtelen.
2019. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!