Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráírhatok valakire, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok valakire, akivel nemrég kavarogtam, egy teljesen más ügyben?

Figyelt kérdés
Nem fogja félreérteni? Nem vagyunk rosszban, mondjuk én nem beszélek vele amúgy. Ő viszont szerintem szeretne velem, de azért valahol rühell is, meg így frusztrálom, idegesítem. Nem szoktam írkálni neki amúgy, max egy évben 1-2x, szóval nem tapadás lenne csak félek, hogy ő így venné.
2018. okt. 17. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, de ha volt köztetek valami és jött egy csöndszünet és te újra jelentkezel más témával, ő akkor is félre fogja érteni és ha szeret, reménykedni fog újra. Ha nem akarsz tőle már semmit és nem muszáj írni neki, inkább ne kelts benne újra hiú reményeket.
2018. okt. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1: írj rám kérlek, fontos lenne.
2018. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne húzd tovább az idejét és nem kell hülyíteni sem.

Ha akarsz tőle valamit írjál rá, de ez neked sem esne jól, ha valaki ugyanezt ezt csinálná veled.

2018. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem is frusztrálna ha vki egonövelésre használna..
2018. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egonovelesre? Szeretnek tole kerdezni valamit, amihez o ert, en meg nem, es nekem fontos lenne tudni. Praktikus okai vannak.
2018. okt. 17. 00:48
 6/13 anonim ***** válasza:

*nem beszélek vele amúgy. Ő viszont szerintem szeretne velem*

De most mégis,egy "praktikus ok miatt" Ezt hìvjàk úgy hogy érdek ismerős.

2018. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem fogja félre érteni nyugi tudja már 100 % hogy milyen vagy az előzmények révén nyugi,irj rá nyugodtan..
2018. okt. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre jutottam. Amúgy szerintem jobban tudom, mint te itt látatlanban, mit miért csinálok :)
2018. okt. 17. 06:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, számít-e még valamit...


Voltam a másik helyzetében (akit felkeresnél).

Olykor segítettem az illetőnek, már, amikor csak barátok voltunk, úgymond.

Gondoltam, á, kiheverem én ezt, jófej leszek, szegény segítségre szorul, nehez

2018. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szóval nehezen kér segítséget, szóval nem bántom, és nem gondolok mögé semmit, segítek.

Aztán egészen nyilvánvaló lett, hogy csak kihasznál, én is rájöttem, hogy nekem ez így nem oké, vagy együtt vagyunk, vagy nem.

Írtam neki, hogy figyi, ebben a szakmában is rengeteg ember van, keress egyet, bárkit, csak ne engem.


A másik oldalról. Nekem lenne egy olyan illető, akinek a tanácsára most ritka nagy szükségem lenne. Nem csak büszkeségből, hanem a már eddig említettek miatt, 100000%, hogy nem fogok emiatt ráírni.

Megvan a maga élete, nekem is megvan a sajátom, és nem fogom felbolygatni.

A kérdésemre más is tud válaszolni, persze ismeretlent kell megkeresnem, de azt hiszem, ilyen az élet.

2018. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!