Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kapcsolatban élők hány %-a él csak azért együtt, hogy ne legyen egyedül, vagy, hogy valakire támaszkodni tudjon?

Figyelt kérdés

Tehát olyan kényszermegoldásként.

Amúgy meg tök jól ellenne egyedül is...


2018. nov. 3. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mernék tippelni egy 30%-ot,de nem lepődnék meg az ötvenen sem.

38f

2018. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma,egy ismerősöm felvilágosított,hogy itt lenne ideje keresnem valakit,mert egyedül úgy sem fogok megélni,meg ha megöregszem nem lesz,aki ápol:D


30/f:D

2018. nov. 3. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is minimum 50-60%-a a pároknak nem boldogok együtt, nem szerelmesek egymásba, és vszeg sosem voltak azok, csak nem akartak tovább egyedül lenni.
2018. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy 50-60%-ra tippelek, tapasztalat és barátok elmondása alapján
2018. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, én is azt látom hogy sokan már néhány hónapot sem bírnak ki kapcsolat nélkül, szóval én is megkockáztatom hogy van 50% is.
2018. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Optipolar ***** válasza:
100%
Az emberek egy elég nagy százaléka ezért van kapcsolatban és nem szerelemből válassza társának azt, akivel jár.
2018. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát... ez elég fura kérdés... minden embernek azért van párja, hogy ne legyen egyedül, mi másért ugyan. Ez már a világ teremtésében is le van írva: "Nem jó az embernek egyedül". :)
2018. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7bol 3 volt aki csak azert volt velem, hogy ne legyen egyedul. De en inkabb leszek egyedul mint hogy valaki aki nem szeret vagy valaki akit en nem szeretek
2018. nov. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ez egy nagyon jó kérdés
2018. nov. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!