Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőies jegyeket hordozó feminin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies jegyeket hordozó feminin férfiként esélytelen a pár találás?

Figyelt kérdés

Elég nőies jegyeket hordozok. Pl utálok vezetni, nem tudok barkácsolni helyette istenien főzök. Vagy elég érzelmes vagyok így nem épp domináns védelmező tipikus férfi vagyok, hanem gondoskodó, figyelmes odaadó férfi.

Nem tudom miért vagyok ilyen talán genetika, hormonok, talán neveltetés....


2019. aug. 8. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre férfias vagy-e?
2019. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Hát ilyen szemüveges okoska fej.. Szóval nem épp maszkulin alkat de nem is nőies
2019. aug. 8. 09:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó.

Esélyed mindenképp van, de arra vigyázz, hogy ne egy erőszakos nőt válassz,aki mellett tönkremész.

2019. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Okoska vagy okos? Nem mindegy. Okos férfiként igen, mert arra fel lehet nézni. De ha okoskán nézel ki és nincs mögötte semmi akkor az kiábrándító azon nők számára, akiknek bejönnek a szórakozott professzor típusú pasik.
2019. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Állítólag tényleg okos vagyok
2019. aug. 8. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátom hasonló típus mint te, külsőre is a szemüveges kocka vékony srác, vezetni nem szeret, barkácsolni sem, a főzés jobban érdekli. Szerintem van esélyed, a megfelelő lánynál. Nem mindenkinek a macsó kell.
2019. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Csak gondolj bele, arra kényszerülsz hogy egy ilyen trágya oldalra írkálj...nos szerinted mennyi esélyed van? Szerintem te is tudod a választ....
2019. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az intelligenciám és az ebből származó szükségleteim, érdeklődési köröm kifejezetten hátrányt jelentenek, mert nagyon kevesen tudják megütni azt a szintet, amivel már tudnék mit kezdeni.

Nem igényekről van szó. Egyszerűen a szerelembe eséshez, rajongáshoz, kompatibilitáshoz és ezáltal működő, boldog, harmonikus kapcsolat megteremtéséhez egy meglehetősen intelligens nőre lenne szükség.

2019. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértem utolsót,akármilyen beképzelten is hangzik. Nekem (talán emiatt is) nem szerelmi alapon nyugvó párkapcsolatom van.
2019. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Vannak ismerőseim, akik hasonlóak, soha nem merült fel problémaként, van párjuk.
2019. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!