Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok valaha párt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok valaha párt, ha csak durván nőies fiúk tetszenek? Itthon létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Olyanok tetszenek csak, akiket arcuk és alkatuk alapján nőnek is nézhetnének, de nincs cicijük és péniszük van.

Mint pl. néhány dark / goth model. Az androgün típusú férfi.


Magyarországon találhatok így párt?

Vagy menjek minden évben Lipcsébe a Wave Gothic Treffenre?



2018. dec. 22. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... Én is inkább feminin vagyok, mint maszkulin, de azért nehezen lehetne összetéveszteni nővel. Utcán sétálva hány olyan pasit látsz, aki bejön? Ha eddig egyet se, akkor valószínűleg valami specifikus helyen kellene keresned, mint amit említettél is. Esetleg még a transz emberkék, akik bejöhetnek ilyen szempontból.
2018. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyen típusú ferfiak tetszenek

Így engem is érdekel a kérdés hol tudnék ilyen férfival ismerkedni

2018. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Találhatsz, de minél speciálisabb az igényed, annál nehezebb. Keresel egy olyan külsejű embert, ami nagyon ritka, és ezen felül még kérdés, hogy te tetszel-e neki, a személyiségetek illik-e egymáshoz, vannak-e közös céljaitok...

Belinkelhetnél néhány képet, vagy leírhatnád részletesebben, hogy milyet szeretnél, hátha itt valaki magára ismer.

Mindenképpen goth stílusúnak kell lennie? Vagy az arcszőrzet / testszőrzet zavarna? Pl. nekem szőrös az arcom, de mégis mondták már, hogy nőies fejem van.

2018. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Csajok örüljek, hogy van kiből választani én örülnek ha lenne valakim 24/F



Mellesleg nem fogtok nőies palit találni max akkor ha átoperálták.🤣

2018. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!