Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkafa alkatú feminin antiférfiként van esélyem, hogy valaha is barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg így néz ki a karom: [link]

Többször elkezdtem már korábban kondizni, de pár hónap után mindig feladtam, mert semmi eredménye nem volt, ráadásul még sokkal gyengébb is lettem és tömegnövelés helyett inkább még fogytam is. Jelenleg 52 kg vagyok és kb ez kezd már beállni évek óta. Természetesen mindehhez alacsony is vagyok (169-170 kb). Egyedül az arcom is vállalható és megmenti azt a nagyon minimális esélyemet, de ez önmagában kevés. Azt vettem észre, hogy 1-1 nagyon fiatal tinicsajnak (15-16 éves) talán bejövök, de a nők drasztikus többségének szemében egyszerűen csak egy genetikai hulladék vagyok (már ha egyáltalán tudomást vesznek a létezésemről). Ilyen kondíciókkal van-e valami esélyem (és ha igen, hol és hogyan) hogy valaha is legyen barátnőm?



2019. júl. 22. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem nőttél mert nem ettél eleget.


A termodinamika törvényei alól te sem vagy kivétel, így felesleges belekezdened abba, hogy ezzel vitázz. Minden ilyen vékony ember azt képzeli, hogy ő aztán mennyit eszik (a kövérek meg fordítva).


Ha eleget ettél volna edzés mellett, akkor híztál volna / szedtél volna fel izmot.



Egyébként lehet így is esélyed, de nyilvánvalóan nem a nők "drasztikus többségébél".

2019. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Többször elkezdtem már korábban kondizni, de pár hónap után mindig feladtam"


Egy jó forma elérése évek kőkemény munkája. És a világon minden így működik.

2019. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Xard le a magyar nőket, egyik sem ér annyit, hogy tipródj miattuk. :))

Sokkal jobban jársz, ha egyedül keresed meg a boldogságot a munkádban, hobbidban. Egyébként pedig ott vannak a fizetős szolgáltatók, azokban nem fogsz csalódni. :)

2019. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagyok 182 cm és 64 kg. Persze volt már, aki megemlítette, hogy felszedhetnék valamennyit, de ezen kívül valahogy túl nagy hátrányát se érzem. Mondjuk kigyúrt se szereznék lenni, max kicsit "sportosabb". Feljövök gyakorira: azt látom minden ember azért sír, mert az alakja miatt nem kell senkinek. Holott, ha még csak nem is magamból indulok ki, körülnézve az utcán se ez a helyzet. Mindenesetre érdekes. Pedig még a telóm is ugyan az (MI A1) :D

Persze én is tudnék változtatni, ha nagyon szeretnék, mozgás mindenképp rám férne, már csak az egészségem miatt. Lehet szerencsém van, de olyan drasztikus többséget nem érzek. Van olyan haverom, aki azért ki van gyúrva, mégsincs nagyon senkije... Lányoknál ugyan úgy hasonló a helyzet pl elkezd hízni, örül neki, akkor nekem nem tetszik, kap néhány negativat, utána elkezd fogyni, akkor másnak nem tetszik, szintúgy kap néhány negativat, akkor mitévő legyen? Nem annál kell próbálkozni, akinél valami miatt kizáró ok vagy. Pozitív vélemény pedig valahogy nem olyan erős, mint a negatív.

Én úgy gondolom, hogy amíg ilyen a hozzáállásod és gondolkozásod, addig nem valószínű. Ha pedig edzésbe vágod a fejed, akkor megfelelő étrend is kell mellé, különben minimális biológia ismeretemmel az mindenképp fogyást eredményez. Nem feltétlen az alakoddal van itt a probléma, inkább valóban a gondolkozásoddal és kitartásoddal

2019. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán, a nők csak a kigyúrt férfiakat szeretik. Viszont mivel alacsony vagy, rajtad még a gyúrás sem segítene. 175 cm alatt egyetlen nő sem tekint férfinak.
2019. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vékony voltam. 197 centihez 74 kg, mint egy auschwitzi fogoly, a bordáim is kivoltak. 1,5 éve testépítek, most 91 kg vagyok. Már kezd látszani valami. A kitartás fontos hosszú távon.


Jól írták a többiek, sokat kell enni. Én most napi 8 tojást, 40 deka rizst, 20 deka zabot, fél kiló zöldséget és 60 deka csirkemellet eszem, de az aktuális súly alapján kell kiszámolni. Pl neked 50 kilóhoz ezeknek majdnem a fele is elég lenne még most.


A Sárga Kapszula című könyvben vagy a testepitek.hu nevű oldalon megtalálod hogy pontosan mennyit kell enned. Nekem is pár hónap volt, mire megszoktam hogy sokat kell enni. Az evés része nehezebb mint az edzés valamilyen értelemben. Olvasgass sok-sok órákat megint a témával kapcsolatban. Ja és persze ne cigizz, ne piálj, ne drogozz és aludj mindig 8 órát egyhuzamban

2019. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdt el kitartóan edzeni! 4-5 év kell minimum!
2019. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2, #7: Ti most hülyének néztek? Nem igaz, hogy egy - amúgy ugyanolyan harmatos - 60-65 kilóig eljutni évekig tartó munka árán lehet csak. Akkor akik 110 kilóra gyúrják ki magukat, azoknak mennyi idő kell? 130 év? Mert én baromira nem akarom magam kigyúrni, csak legyen egy egészséges 65-70 kiló a magasságomhoz. De még az 55-öt se tudtam sohase elérni több mint fél évnyi gyúrások után sem. Azért látom reménytelennek és értelmetlennek az évekig tartó edzést.
2019. júl. 23. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Energia ki, energia be.
2019. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem írtad le, hogy mennyit és miket is ettél pontosan, amikor edzettél.
2019. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!