Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti feljelentettétek volna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feljelentettétek volna, ha egy 27 éves férfi zaklat és majdnem egy egész évig nem marad abba?

Figyelt kérdés

Minden, követés, elállta az utadat, figyelt, éjjel a ház előtt ült, napi 20-szor (nem vicc, amikor jobban ráért, ha nem, kb. 10) elkörözött itt a ház előtt, figyelgetett. Különböző autókkal, furgonokkal. Futni azóta sem merek...Megjelent suli előtt. Mindenhol írogatott is, még elküldtem, de nem maradt abba így minden platformon letiltottam.


Közben elkezdett befeketíteni, hazudozni rólam... Az egész család rám szállt.


Tudtam róla, hogy előttem minimum 5 lánnyal, csak innen a környékről ezt tette. Most gyereke lett, de megint ezt csinálja másokkal, tőlem el-el maradozott hál'istennek egy év után.


Anyám nem engedte feljelenteni, mert a falu mit mondanak. Pedig azt is terjesztette ezen felül, hogy lefeküdtünk, meg seggbe is csináltuk stb.... Szerintem el sem hitte anyám, de mindent megtett, hogy fel ne merjem jelenteni, nehogy a falu szájára kerüljön a családunk.... Meg "mit mondanak mások".


DE persze a srác családja, meg az a bagázs, ők mindent megtehetnek.... Csak akkor legalább a feljelentés után nem kellett volna hónapokig rettegnem és megvédhettem volna az igazamat és nem röhögne mindenki a hátam mögött, amiket összehordott rólam az a banda...


Most hogy megtudtam, másokkal is ezt teszi....


21/l


2019. aug. 8. 14:32
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Igen, fel.
2019. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem hiszem el, hogy nincs 2-3 olyan erős fizikumú haverod, akik rommá pofozták volna és jobb belatasra bírták...
2019. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Majd ilyen csitrik miatt cserélgeti az autóit. Aha, persze.
2019. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Ja, meg anyád nem engedte feljelenteni, mi? Ennél még Pataky Attila ufós sztorijai is hihetőbbek.
2019. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pedig DE.


Csak a családjukban van vagy 7 autó. Plusz a haverjai. A szomszédja kenyeret árusít, azzal a teherautóval is járt...


Sajnos tényleg nem kamu, van ilyen...

2019. aug. 8. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A magyar hatóságok nem foglalkoznak a fenyegetettséggel. Addig amíg nem történik tettlegesség addig semmi! Szóval - hülyén hangzik de - meg kellett volna várnod, hogy megerőszakoljon, ha fel akartad volna jelenteni.

A másik probléma a dologgal, hogy ilyen esetben egyedül szélmalom harcot vívsz. Ha nem áll melletted a családod .... gyakorlatilag semmi értelme bármit is tenni. Abban az esetben főleg ha ilyen emberek az elkövetők akik "mindent megtehetnek".

A legjobb amit tehetsz, hogy egy kicsit összeszeded magad anyagilag és elhúzol arról a településről jó messzire. Ilyen esetben ugyanis - már ne haragudj, de - nem kár hátrahagyni egy ilyen családot.


Egy másik megoldás, ha a csávó azt terjeszti, hogy lefeküdtél vele - akkor válaszként Te kezd el terjeszteni, hogy sz@r volt az ágyban, kicsi a p.cse és 7-8 lökés után már el is élvezett. De volt, hoyg elég volt 20 másodpercig ránézni a farkára. Terjesztheted azt is, hogy gombás a farka, túrós volt a makkja alatt ... hogy ápolatlan, büdös, stb. Csak amit elkezdesz terjeszteni, azon ne változtass. És ne ess túlzásokba sem! ;)

2019. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szard le magasról a falut.


Különben is - a pletykáknak hála - már így is gondolnak rólad, rólatok dolgokat. A feljelentés ezen mit változtat?


Max azt, hogy valóban igazak, hiszen nem védekeztek.

2019. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, már akkor rég megtettem volna és anyámat is elküldtem volna a jó büdös p-ba, ha fontosabb neki az, hogy a faluban mit pofáznak az én biztonságomnál.
2019. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fel. És az, hogy nem tetted meg, a te gyenge jellemed bizonyítja. Felnőtt nő vagy(legalábbis korod alapján), nem kis gyerek. Anyámat elküldtem volna a büdös pcsába, ha a falu fontosabb neki nálam. És hiába írod ki hetente ezt a kérdést, attól a helyzet nem változik meg. Kérdezgetés helyett már rég lépned kellett volna, és otthonról is le.
2019. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy anyád nem engedte? Fogvatartott és fegyvert tartott a fejedhez? Felnőtt ember fogja magát és bemegy a rendőrségre, nem anyuci véleményét kéri ki.
2019. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!