Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy férfi egész életében még csak nem is csókolózik egy nővel sem, viszonya meg pláne semmilyen nincs velük?

Figyelt kérdés
Most ne gyertek a papokkal, NEM róluk szól a kérdés! Olyanokról szól, akik akarnának viszonyt/kapcsolatot nőkkel, de semmi nem jön össze soha.

2018. febr. 18. 13:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%

Annak oka van: pl. akkor legyen vak, szellemi fogyatékos, testi fogyatékos, autista, vagy egyéb más betegség.


Minden más, amit fel akarnának hozni, az csak kifogás.

2018. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Mindenféle élet van. Rengeteg millió, milliárd ember van a földön.
2018. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%

Léteznek ilyen lúzerek, akik feladják, mert aki feladja, az bizony lúzer.


Aki nem adja fel és aktívan (azaz nem csak ül és várja a csodát, hanem legalább ismerkedik, el-el jár ide-oda) tesz érte, az valamior csak talál olyat, aki megfelel neki. (még akkor is, ha extrémen nagyok az elvárásai.)

2018. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen vagyok, lúzer, lehet lepontozni
2018. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Gál Zoé ***** válasza:
27%
Ha csak csúnya valaki, az már önmagában is elég ok rá.
2018. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Ismerek ilyen pasit. Amúgy nem lenne ronda, kisportolt a teste, jól keres (jó, nem mérnök csak technikus), garzonja van, tiszta, házias. 36 éves, és nem volt még nője. De neki lelki defektje van, szóval nem minden a külső és az anyagiak.
2018. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, van ilyen.
2018. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én létezek, nekem se volt még semmi... És nem vagyok pap! :D Jól is keresek, bár kicsit sokat dolgozok mostanában, de előtte se volt semmi sose, középsuliban se, egyetemen se, soha. Rám nem tekintenek férfiként a nők, vagy valami ilyesmi. Talán az önbizalomhiány az oka, vagy a külső adottságaim is, esetleg még a Csendes, magamnak való, introvertált kettős személyiségem. Valahogy soha nem illettem be a sorba, semmilyen téren. De szerintem ettől még nem vagyok rosszabb ember mint a többiek, akik szocializáltabbak, meg akik jobban be tudtak illeszkedni a társadalomba.


26F

2018. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Clay Morrow ***** válasza:

Naná. Főleg ha kiesik ez a szakasz a fiatalkorban (13-35). Én is ismerek ilyen volt osztálytársakat, akik tényleg egész áldott nap csak otthon ücsörögnek, buliban is ha voltak gyorsan leléptek, semmilyen közelségük nem volt a másik nemhez a kötelező szalagavatós táncukon kívül. Már 20 éves éveikben járnak, ugyanígy viselkednek, ha netalán az elkövetkezendő 15 évben összejönni valami akkor nem ez a sors vár rájuk, de nagyon esélyes.


Bár lehet később is megtalálják, csak szerintem ahogy idősödnek épp csökken ennek az esélye.

2018. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha elkűldte bocsi. Szóval van egy tehenészetünk van pár emberünk aki szerintem sose.
2018. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!