Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt kb 35-40 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt kb 35-40 éves férfi aki egész életében nem talált nőt?

Figyelt kérdés
Mi az oka? Személyiségi zavar? Testi probléma? Pl alacsony, nagyon ronda, elhízott, kis farkú? Ilyesmire gondolok! Ezért nem találtatok soha egy partnert se?
2018. febr. 21. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
38/f Konpexusum van a farkam miatt,ronda vagyok,elhízott.Még a prostikhoz se mertem soha elmenni,mert kinevettek volna.Alakom is gnóm a 175/80 kilóval meg a cérna 40 es karommal levetkőzni se merek.Kinek kellene ilyen férfi
2018. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Részvétem.


A prostik nem nevetnek ki még ott vagy. Nekik a pénzed a lényeg!

2018. febr. 21. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké 1es: 175 cm magasság tök átlag, ilyen magasság mellett tudod magad a legjobban kigyúrni. 80 kgval nem lehetsz annyira elhízott, 10 kgt ledobsz, aztán jöhet a lassú tömegelés és 2 év alatt vonzó tested lehet. A méret nem számít ha 10 és 19 cm között vagy. Ez alatt, ez fölött problémás lehet. Az edzés és izom az arcodon is dobni fog hidd el.
2018. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Introvertáltság+egyéb, összetett problémák.
2018. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Bár én "csak" 32 leszek. Pedig alacsony nem vagyok, állítólag csúnya sem, bár van egy (kis) túlsúlyom, a legnagyobb problemam, az introvertáltsagom, a szociális fóbiám, illetve mostmár a kezdődő depresszióm, mivel most, hogy már 3-massal kezdődik az életkorom, egyre kilátástalanabb a helyzetem.

Ha max. 35 éves koromra ugyanott fogok tartani, ahol most, akkor öngyilkos leszek...

2018. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Súlyos defekt a személyiségben.


Azzal senki se áltassa magát, hogy az introvertáltsága, csendessége vagy alacsonysága miatt nem zalált még egész életében nőt, mert nagyon sok csendes, introvertált és alacsony férfiaknak is van társa.

2018. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5, mit teszel azert,hogy valtozzon a helyzet?
2018. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én találtam néhányat, de egy kezemen meg tudom számolni és csak olyanokat, akiknél nagyon leadtam az igényeket. Egyet el is vettem sajna, de már vége hála az égnek. :D 39F


Konklúzió: sokkal jobb egyedül, mint egy picsogó, nyafogó, idegesítő, agyatlan hülye pitsa mellett. :D

2018. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy még soha nem találtam, túlzás. Volt 1-2 rövid kapcsolat, de a távolság volt a gond leginkább. Több azért nem volt, mert nehezen ismerkedem.
2018. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33 vagyok, és csalódtam a nőkben. Átvertek, kihasználtak, hazudoztak, volt aki hisztis volt, volt aki megcsalt és olyan is, aki papucsot akart belőlem csinálni. Jónéhány kapcsolatom volt, normális nő nem sok van a mai világban, aki az, az nem jött be nekem kicsit sem.
2018. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!