Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztatok már gold digger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már gold digger férfival?

Figyelt kérdés
Vannak ilyenek egyáltalán?

2019. aug. 9. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Kettőt ismerek, mind a kettő 60 körül jár. Mindkettőnek a felesége ilyen tipikus kapzsi valaki, félmillió feletti fizetéssel.


De a 2 csávó hogyan került oda az már egy jó kérdés, mert dolgozni egyik se dolgozik úgy 10-15 éve.


WTF világ?

2019. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Exem volt ilyen, de jó hogy dobtam...
2019. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Alaszkában vannak
2019. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Feleségül vett egy tíz évvel idősebb, gazdag orosz nőt, és most Hollandiában élnek.
2019. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozományvadászok voltak ilyenek. Manapság vannak a házasságszédelgők. Felszednek egy boldogtalan nőt akinek van háza autója ekszerei.....előadjál vállalkozók de hírtetelen csődbe mentek (amikor a nő szerelmes lesz) és kérnek pénzt mert tartoznak valakinek szerencsétlen nő ad
2019. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Két randi erejéig volt hozzá szerencsém. Ráadásul a pofátlanabb fajtából mert egyrészt én se voltam hú de eleresztve, másrészt mindig valami kamuval akarta elérni, hogy fizessek. Az első randin nem volt feltűnő, mondta mondjuk, hogy így meg úgy nincs pénze (bár a külseje alapján mondjuk lehetett sejteni, hogy azért nagyon nem hajléktalan de mindegy, naív kis egyetemista voltam). Nekem annyira alap, hogy megkérdezem, hogy hogy fizessünk a végén. Nem vagyok híve az ilyen 100 éve elavult "fizessen a férfi első randin" baromságoknak. Mondta, hogy fizessem akkor én ő meg majd ha drágább helyre megyünk. Meg dobjam már haza mert ő gyalog van.

Utána a második randi előtt még egyszer hívott, hogy hozzam már haza x városból (50 km), hazavittem. Természetesen a benzinpénzre rá sem kérdezett.

Második randi ilyen spontán dolog volt, menjünk el vásárolgatni (másik város, én autóm). Összeszedett 20 ezer körüli összegben pár cuccot, mentünk fizetni. Hát basszus ő otthon hagyta a pénztárcáját fizessem már ki, majd megadja. Na itt már azért tudtam, hogy valami nem oké, mondtam, hogy tegye vissza a ruhákat. Aztán mégis előkerült a pénztárcája érdekes módon. Itt már elég nyilvánvaló volt, hogy csak le akar húzni szóval ott is hagytam a francba reménykedve, hogy elszórta minden pénzét és nincsen pénze buszjegyre. Amúgy nekem gyanús, hogy több pénze volt mint nekem szóval totál nem értem a mai napig sem a szitut.

2019. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm egyik b nőjének 3 ilyen pasija is volt.

(És a vicc az h pont ő csodálkozott rajtam hogy nekem mért nincs kapcsolatom. Hát igen nem csak előnye van a dolognak.)


Ezért röhögöm a kapcsolatfüggőket is.

2019. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
7: Velem a férfiak 90%-a így viselkedik, az is, amelyik nálam sokkal tehetősebb.
2019. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A volt párom. Bár még nagyon kiscsikók voltunk amikor 'jártunk' nekem volt jól fizető munkahelyem, kedves családom és barátaim ő meg egy gyárban dolgozott szülei alkoholisták munkanélküliek voltak. Bár legalább régen még dolgozott. Egy idő után büdös lett neki a munka, kéne neki laptop, pénz, tv, menjünk el nyaralni (az én pénzemből) mikor mi. Úgy, hogy ő egész nap otthon ült és játszott. A munkahelyén azért mondott fel mert szerinte valaki ellopta a napszemüvegét.. Utána eszébe sem jutott munkát keresni nekem meg ilyen férfi a hátam közepére se kellett már.

Mit ad isten, kinnt él most Angliában egy nála 30 évvel idősebb nővel :D

2019. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!