Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti találkoztatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már ilyen férfival? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez a helyzet nem mostanában kezdődött szóval biztos nem 3. személyről van szó, mert a kapcsolatunk elejétől ilyen. Nagyon szeretjük egymást, elég régóta együtt is élünk, a szex is nagyon jó, bár elég ritkán van. 2 hónap alatt 1-2. Az elmúlt fél évben rengeteget dolgozott reggeltől estig, sok túlórával, hulla fáradt volt így nem is csodálkoztam, hogy nincs kedve esténként akciózni. A hetekben váltott munkahelyet amitől még kicsit stresszes de bízom benne, hogy ha rendesen beilleszkedik meg hasonlók akkor kicsit sűrűsödik majd a dolog. 3éve vagyunk együtt, de nekem ez a ritka együttlét a mai napig furcsa. 2 hete voltunk együtt utoljára, most hétvégén célozgattam, hogy lehetne valami erre viccesen megjegyezte, hogy nem vagyunk nyulak.. :) inkább odabújik hozzám az ágyban és filmezünk cirógatjuk a másikat, de ennyi.


31 éves a párom


2017. okt. 2. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Neki ennyire van igénye van ilyen. Ha ebben nagyon kardinális a különbség nálatok, el kell gondolkodni a folytatáson...
2017. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt biza nem lesz tobb szex. Megszokod vagy megszöksz.
2017. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Két 'okos' válasz, gondolom két, az életben 'sikeres' embertől.


Ahogy sok minden más, a szex sem egy konstans valami ami ha az elején napi kettő volt, akkor tíz év múlva is napi kettő marad. Ahogy maga a kapcsolat, úgy a szex is hullámzó. Vannak időszakok amikor szinte eltűnik és vannak időszakok amikor jobban előtérbe kerül. A két hónap alatt egy-kettő amúgy inkább a kevéshez tartozik bár ennek megélése is erősen szubjektív!


Igazából a kérdésnek semmi keresnivalója itt, mert nem velünk kéne megbeszélned ezt, hanem a pároddal. A szex fárasztó dolog, amit hulla fáradtan nem biztos, hogy mindenki akar csinálni (de ezt te is leírod). Ha pedig valaki mentálisan is kimerült az még kevésbé fog majd ágyban bújni (még ha hétvége is van). Én ettől függetlenül viszont nem aggódnék, mert idővel átáll a szervezete erre a terhelésre és akkor visszatér a vágy.

2017. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nalunk is sajnos ez a helyzet... Azt mondja h stresszes es nem tud a szexre koncentralni.. Mar 1 honapja nem volt semmi :( en 26N Ő 32F
2017. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nahát, nahát lányok szívesen segítek ilyen jellegű problémákon :) Viccet félre téve ha nem beszélitek meg mitől vársz változást? Mond meg szegénynek, hogy szeretnél gyakrabban szexelni. Ezzel arra célzok, hogy ne csak akkor mond ha épp szeretnél, hanem tisztázd le, hogy általában többször szeretnél legalább 1-2 hetente.
2017. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ertem #3-as.

Szoval 3 eve vannak egyutt es a kapcsolatuk eleje ota ilyen. Szerinted milyen csoda fog tortenni, hogy "hirtelen" megjon az etvagya az urnak?


Legyel mar olyan okos, ha mar ezt a kommentet kifejtetted, hogy megjovendolod ezt (tekintsunk el attol a lehetosegtol, hogy megnyerik a lottot es utana nem kell dolgozniuk (sot semmit se kell csinalniuk)).


A csavonak eleg a havi 1. A nonek nem. Ez nem fog valtozni, ha eddig nem valtozott. Probalhatjak eroltetni, de az semmiben se jo.

2017. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#6 gondolom a kérdésed költői mert sem Nostradamus, sem a pár ismerője nem vagyok. Ellenben ha neked más a tapasztalatod, az a te dolgod. Ne velem beszélgess itt, hanem a kérdezővel mert nekem vele ellentétben, nincs szükségem tanácsra.
2017. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem az az ember egyik legfontosabb dolga, hogy boldoggá tegye a párját?


Én mindig sokat dolgoztam, sokszor stresszes helyzetekben, de ennyire fáradt, hogy két hét után(????) elhárítsam a szexet még nem voltam. (62F)

2017. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Értsük már meg, a szexuális vágy nem egy konstans ami minden emberben ugyanolyan mértékű. Könnyű magunkból kiindulni pedig az egész kb ösztrogén/tesztoszteron/oxitocin/dopamin/szerotonin mértékétől függ. Nem megy csettintésre... de ezt nem is itt kéne megbeszélnie a kérdezőnek, hanem otthon a párjával. Ezért ő a párja és nem mi. F@*zom
2017. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Azt fogd mar fel te nagyon okos,hogy harom eve fenn all a helyzet. Ez mar elegge konstans.
2017. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!