Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan nővel/férfival aki első randik alkalmával másnak mutatta magát? Jobbnak, kedvesebbnek, gazdagabbnak stb.

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nővel találkoztam,azért nem csak első randik után derült ki hogy nem az igazi arcát mutatta valójában.Összeköltözés után kb több mint fél évvel jöttek elő fokozatosan a valódi énje,majd szakítottunk ,kb ennyi :)
2016. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"jött elő"
2016. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy brutalis ellentetes pali. Kezdetben kedves, megerto, tamogato, segitokesz, aztan par honappal kesobb osszekoltozeskor kiderult, hogy egy penzehes idiota, es egy agressziv allat (nem csak velem), aki birtokolni akarja az "asszonyt" es kinyalatni a sajat feneket.
2016. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki ilyen.
2016. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!