Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mamahoteles férfi próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mamahoteles férfi próbálkozzon mamahoteles nővel mert azzal összejöhet vagy egy ilyen nő elvárhatja hogy a férfi külön lakjon ő pedig nem?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy a párválasztásnál szempontnak kellene ennek lennie.


De számomra örök kérdés: mit jelent mamahotelesnek lenni?Ha valaki - természetesen bizojnyos korig- otthon lakik addig, amíg nem lesz komoly kapcsolata, vagy a munkája nem sózlítja máshová, abban nekem nincs kivetnivaló.Főleg ha az nayagi helyzete se engedi meg,hogy elköltözzön.


De kb 30 éves kora körül amikor már a munkából kellene lenni egy kezdő tőkének, ideje elköltözni. Legkésőbb viszont akkor ha komolyabb párkapcsolata alakul.


Attól lehet még egy pasi/nő életképes hogy otthon lakik. Nem törvényszerű,hogy kiszolgálják, vagy erre igénye legyen.

A gyerekem koleszos volt, hétvégente járt haza. Amikor végzett még 1 évig itthon lakott, utána költözött össze a barátnőjével. Nem gondolom,hogy mamahotelos volt, sőt, mindenben segített itthon.

2019. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Nyilván a 30 felettiekre gondolok akik ennyi évesen szülőknél lakik
2019. aug. 10. 08:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is lehet, hogy esze ágában sincs összeköltözni valakivel, akár van a másik félnek saját lakása, akár nincs, de talán gyakoribb, hogy olyan férfit szeretnének, aki már rendelkezik saját ingatlannal.
2019. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
28 éves koromig anyáméknál laktam. Mégis minek mentem volna külön? Olyan ára van az albérletnek, hogy az összes pénzem elment volna. Ennek mi értelme?
2019. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt nincs nőd. Én csinos lány vagyok(vékony, sportos stb), volt már olyan barátom, akinek saját háza volt, mostani barátom még a szüleivel él, de 10 évvel fiatalabb is, mint az exem. És? 25 éves, 2 éve fiplomázott csak, miből lenne saját háza, lakása? Nem várom el, viszont azt igen, hogy tervben legyen a költözés(párom 1 hónap múlva vesz lakást) és el tudja látni magát, ne anyuci csinálja.
2019. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elvárásoknak semmi közül a kölcsönösséghez.


Attól, hogy valaki szegény, alul iskolázott, elhízott, még simán vágyik a gazdag, sportos, művelt párra.



Férfiak is. Nők is.

2019. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

“28 éves koromig anyáméknál laktam. Mégis minek mentem volna külön? Olyan ára van az albérletnek, hogy az összes pénzem elment volna. Ennek mi értelme?”


- ha nő vagy: teljesen jó meglátás, közben is tudtál ismerkedni, randizni, és spórolni. Így kell ezt csinálni.


- ha férfi vagy: ennyi idősen egy férfi ne lakjon már a szüleivel, nem kell saját lakás, de legalább egy albérletet tudjon kivenni, elkényeztetett mamahoteles nem kell

2019. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Jaj várjuk most olvasom, hogy 30 feletti vagy. Akkor nevetséges, hogy még szülőkkel élsz.
2019. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy mamahoteles először tegyen rendet a fejében, és érjen meg agyilag arra a szintre, hogy ha dolgozik, akkor belead a közösbe és nem az anyjától várja el folyamatosan, hogy tiszta legyen a ház és legyen étel az asztalon.

Ha nem várja el, hogy kiszolgálják, hanem önálló, akkor én nem tekintem mamahotelesnek pusztán azért, mert a szülei és az ő lakcíme ugyanaz. Párom is egy háztartásban élt a szüleivel, mikor megismerkedtünk. Sosem zavart.

2019. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy dolog biztos: aki ezzel indítja az ismerkedést, az már eleve nem érdekel, mert túl anyagias.

De egyébként igen, a nő elvárhatja hogy a férfi önálló legyen, de nem biztos hogy elvárja.

Ugyanakkor ne felejtsük el, hogy általában a pároknál a nő fiatalabb jópár évvel (hiszen a férfiak később is érnek), ezért a férfinak kellett (volna) legyen ideje hogy gyűjtsön a különlakásra.

/F

2019. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!