Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gazdag férfi, szegény nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfi, szegény nő kapcsolat összejöhet?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok,és hát nem is az,hogy szegény,csak minden ft-om be van osztva.

Nincsen családom,teljesen egyedül vagyok a világban sajnos,dolgozom,albérletben lakom,egyedül.

Szóval nem sok mindenre marad pénzem,ndm mindig tudok magamnak ruhát venni,illetve ha megkívánok valami olyan ételt,nem mindig tudom elkészíteni.

Már megszoktam ezt a fajta életmódot,de most megismerkedtem egy férfival,aki pár évvel idősebb nálam,mocskos gazdagok,családi vállalkozásból rengeteg pénz van nekik.

Még csak beszélgetünk,pedzegeti a randit,de én nagyon félek előre már,mert szégyenlem az életvitelemet.

Én sokat nélkülözök,míg ő bármikor bármit megvehet.

Nincs számítógépem sem,meg internetem se,csak egy okostelefonom,arról szoktam netezni.

Meg hát igazából tényleg szégyellem na..

mit gondolnának a szülei is.


Valakinek bármilyen tapasztalat ilyen kapcsolattal?

Szívesrn fogadok véleményeket,történeteket,tanácsokat.



2015. szept. 7. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose szégyeld azt ahonnan származol. Volt ilyen a repertoáromba, még én segítettem ki, mikor meg volt szorulva a picinyke pénzecskémből, akkor amikor hasonló helyzetben voltam mint te, csak nekem normális volt az albérletem, meg voltak könyveim, meg egy hifi-m:D


Szóval az életben vannak vicces esetek:D

2015. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakat ez ritkán zavarja szerintem, ha amúgy nem látszik rajtad, normálisan nézel ki és látja rajtad, hogy nem csakis a vagyonát akarod elvenni.
2015. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt a felàllàs mint nàlad. Mi 2 hónapja együtt vagyunk,nem zavarja,hogy szegény vagyok,sőt még ő próbàl motivàlni is abban,hogy ne legyen elkeseredve a dolgok miatt stb. Ő 34 éves érett férfi,biztos anyagi hàttérrel,fix munka,kocsi stb.. én 25 éves pàlyakezdő nő vagyok jelenleg munkanélkül,otthon lakom szülőkkel,nekem sincs szgépem se csak egy teló amiről netezek... Minden fillért be kell osztanom stb.. Mikor megismert az első randin elmondtam neki ezeket s a randi végén megcsókolt s azt mondta nem érdekli honnan jöttem vagy szegény vagyok e stb.. Mert engem akar. Azóta is boldogan tervezzük a közös lakàst stb. Szóval szerintem ne félj ha a férfi a személyiségedért akar megismerni,randizni s komolyak a szàndékai akkor nem fog az anyagi helyzeted miatt lenézni stb.. :) A szülei pedig nem tudom mit fognak szólni de nem hiszem hogy probléma lenne nekik ha a fiukat boldognak làtjàk melletted.
2015. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze,normálisan nézek ki,igyekszem.

Csak nekem nincs se házimozim,számítógépem,DVD lejátszóm,TV-m az síkképcsöves nem lapos,szóval hozzá képest egy nagy nulla vagyok.

2015. szept. 7. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

"Csak nekem nincs se házimozim,számítógépem,DVD lejátszóm,TV-m az síkképcsöves nem lapos,szóval hozzá képest egy nagy nulla vagyok."


Te ez miatt egyetlen embert nullának gondolsz/érzel? Momentán most magadat?

Szerintem te ne kezdj semmilyen emberi kapcsolatba, hanem vágtass el egy pszichiáterhez, de izibe.

2015. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld! A saját lehetőségeidhez mérten legyél csinos és igényes, a lakásod tiszta és rendes. Innentől fogva nincs mit szégyellned.


Igen, működhet egy ilyen kapcsolat, de minden ehhez hasonló különbség nehézséget okoz, amit meg kell oldani valahogy. De ha értelmesek és érettek vagytok, működhet. A legjobbakat neked!

2015. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

>hozzá képest egy nagy nulla vagyok.


A pénz (bár fontos), csak egy a kismillió szempont közül, és nem is a legfontosabb. Ne gondold magad nullának, ne szégyelld, ne titkold, és legfőképp ne ez alapján ítéld meg magad!

2015. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én 23 voltam mikor a történet íródott:)


1+5-ös voltam:)

2015. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a 4. kommented nekem is foltunik, én is azt gondolom, hogy k8felyezetten alacsony az onertekelesed, ezen dolgoznod kell, erdemes. segít jobb munkát is találni,ha szeretnél, de egy kapcsolat is más, ha nem érzed magad "hozzá képest nullanak"


én is jómódú családban nőttem föl, néha emiatt vannak kisebbségi érzésem...

(40, ffi)

2015. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!