Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy manapság a csajok többsége szinte tökéletes, aminek nem tudok megfelelni?

Figyelt kérdés
Nemrég néztem egy gyógyszerész csaj profilját: tökéletes alak, elképesztő intellektus (saját gyógyszer fejlesztése), sugárzik róla a tökéletesség. De ez elmondható 10-ből kb. 8 csajról. Már rég megcsinálták a 2. diplomájukat is, komoly cégeknél, komoly szakmai munkát végeznek, külsőre tökéletesek, hedonisták és mindenben kiemelkednek. Orvosok, közgazdászok, gyógyszerészek, biomérnökök, fogorvosok stb. Eközben én 26 múltam, egy nyomorult szakdolgozatot nem tudok megírni egy éve (már csak ez van hátra) és életemben nem dolgoztam még semmit, ráadásul utálok a szakmámat is, szóval ha sikerül a diplomám akkor is más területen fogok dolgozni (akár melósként). Se kocsim, se lakásom, se egzisztenciám, a külsőről meg természetesen már nem is beszélve. Ezeknek a csajoknak természetesen hasonló kaliberű pasijaik vannak: mérnökök, informatikusok, jogászok, menedzserek stb. És tényleg a legtöbb mai lány ilyen topkategóriájú, aminek a szintjét nagyon nehéz megugrani. Emiatt sokszor nem is bánom, hogy nincs barátnőm, mert tudom, hogy úgyse tudnék nekik semmit se megadni.

2019. aug. 10. 14:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

be kéne fejezni más, idegen emberek adatlapját nézni,és mindent elhinni, az ő szuper életükről , amit kitesznek arra az adatlapra.


helyette, önmagaddal kéne foglalkozni. megtalálni, hogy mi az, amiben szivesen dolgoznál pl, nem pedig hajszolni valamit, amit saját elmondásod szerint is utálsz.


tökéletes ember pedig nincs.

2019. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Édes istenem, szerintem sürgősen keress fel egy pszichológust.
2019. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

"tökéletes ember pedig nincs"


Pedig van. Tökéletes alatt nem azt kell érteni, hogy mindenhez ért, mindenkinek megfelel és tökéletesen viselkedik, hanem a kitűzött céljait mindig gond nélkül elérni.

2019. aug. 10. 14:11
 4/27 A kérdező kommentje:
#2: Ja, valaki rátapint egy érzékeny témára és egyből menjen pszichológushoz, mert elfogynak vele szemben az érvek. Talán meg is indokolhatnád, hogy miért gondolod ezt!
2019. aug. 10. 14:12
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
nagyon kevés azaz ember, aki gond nélkül mindig minden célját eléri. a legtöbbünk igen sokat tesz bele, és jópárszor esik közben pofára. kellő akarattal és kitartással éri el, amit elér.
2019. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Oké, hát így jártál, kérdező. Neked csak a ronda takarítónők maradtak.
2019. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Hééé... Tudom, hogy kiről van szó és őt ne állítsuk már be a csajok többségének. A kérdésedben említett nő nagyon ritka, a csajok többsége külső, belső és hozzáállás terén is messze elmarad tőle. Add egy kicsit lejjebb az igényeid és ennyi.
2019. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

> #2: Ja, valaki rátapint egy érzékeny témára és egyből menjen pszichológushoz, mert elfogynak vele szemben az érvek. Talán meg is indokolhatnád, hogy miért gondolod ezt!

Azért gondolom ezt, mert egy álomvilágban élsz. Nem, nem azt tagadom, hogy te egy lúzer vagy. Arról van szó, hogy egy az egyben beszopod azt, amit a közösségi médiában látsz, ami illúzió, beleteszed a saját erotikus gondolataidat ("hedonisták"), és így bezárul az elkeseredettség köre.

Ha látnád az én instámat, rólam is azt hinnéd, hogy tökéletes életem van: jó kocsi, rengeteg utalás, lányok. Közben meg nem, nekem is vannak problémáim, én is járok pszichológushoz. Pedig az általad említett "mérnökök, informatikusok, jogászok, menedzserek stb" kasztba tartozom.

2019. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
A lányok töredéke ilyen amit te leírtál. Ha ilyen lenne a többség egész biztosan könnyen találnék párt. A többség pedig a bulizós, unalmas, normális hobbival nem rendelkező lány akivel normálisan elbeszélgetni sem lehet csak a hülyeségekről. Szerencsés hogy neked sok ilyen ismerősöd van, ezek az emberek motiválhatnak. Az ország társadalmáról sajnos még nem sok körvonalazódott benned ezek szerint. Szép lányok közül olyat találni aki szingli, értelmes és nem korcsosult el még igencsak nehéz.
2019. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

"26 múltam, egy nyomorult szakdolgozatot nem tudok megírni egy éve (már csak ez van hátra) és életemben nem dolgoztam még semmit, ráadásul utálok a szakmámat is, "


Mi a fenét művelsz az életeddel? Leszel legalább 27 éves mire befejezed, ekkora nekem már 8 éve volt munkahelyem és diplomát is szereztem mellette. Nem tartom magam nagyra emiatt. Szedd össze magad.


Kérdésedre válaszolva, mindenki a legjobb oldalát mutatja. Pl. nagy multinál dolgozik, valamilyen hangzatos angol elnevezésű pozícióban; ha rákérdezel, kiderül, hogy egy betanított munkás. Ez van.

2019. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!