Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire fontos, hogy egy nőnek tökéletes alakja legyen?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy nem kezdeményeztek nála azért, mert nem minden testrésze szép? Pl. oké, vékony, de lapos a segge. Vagy jó nagyok a mellei, viszont máshol is husisabb (has comb oldal), vagy vékony, de nem sportol és emiatt kicsit löttyedt.


Vagy inkább csak a nők méregetik így egymást, egy férfinak nem kizáró ok egy nem tökéletes test?


2019. máj. 26. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem fontos. Ha már "átlagos", az bőven elég. Rosszul is lennék, ha ő tökéletes, és folyton engem csesztetne. Inkább jókat beszélgessünk, meg szeressünk egymás társaságában lenni. Ezek a hülyeségek csak a nőket emésztik, de még hallgatni is rossz, főleg úgy, hogy én észre se veszem ezeket a "hibákat".
2019. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok tökéletes így nyilván másnál sem zavar ha van pár dolog a külsején vagy a személyiségében ami nem tökéletes. 29/F
2019. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

A férfiak elvárják a tökéletességet, pont az ilyen hülyepitsa kérdések miatt, hogy "fiúkáááákkk, nektek hogy lehet teccccceni?". Aztán emiatt hiszik azt, hogy levegőt is miattuk veszel, és miért van feltűzve a hajad, így nem lesz férjed.


Felelj meg önmagadnak.

2019. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám, hogy mindenkinek van előbbre való testrész....


Tegyük fel mindenkinél stimmel az arc.


ezek után lefelé....

- van akinek fontosabb a mell, és a segg elhanyagolhatóbb

- van akinek a segg a fontosabb és nem gond ha kisebb a mell

- van akinek fontosabb a lapos has, és után jön a mell és a fenék

- van akinek fontosabbak a combocskák, aztán a mellek, a has és a sagg...


stb stb stb....

2019. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A "tökéletes" test rengeteg munka. Rendszeres edzés, megfelelő étkezés. Na most én nőként egyszerűen nem lakok jól sima fehérjével. Ha reggelire zabpelyhet eszem gyümölccsel, kb 45 perc múlva éhes leszek. Egy jó kiadós rántotta sajttal pékárúval, vagy ilyesmi, na attól jól lakok. Megnő az energia szintem, tudok koncentrálni. Nem vagyok dagadt, mert autó /busz helyett gyalogolok 40 percet oda - vissza, de formásnak sem mondanám magam. Tehát lötyög a bőröm/zsírom itt - ott. Szeretnék megnézni egy igazán tökéletes testű nőt, aki elmúlt 30 éves, van két gyereke, családi háza, eladóként dolgozik. Tudom, ez csak kifogás... De tényleg. Mutassatok tökéletes testű nőt kérlek!

18 - 26 éves korom között bombázó voltam, de tényleg! Kerek fenék, lapos has. Szép vonalak. Örülök ha a játszótéren utolérem a gyerekeimet.

Annak a férfinak, akinek fontos a tökéletes test, gondolom ő maga is tökéletes testű, ami azért tök jó, mert akkor tudnak együtt edzeni, együtt főzni. Én nem méregetek más nőket.

2019. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az átlagos nem hivalkodó természetest részesítem előnyben mint a tökéletest
2019. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szabócentivel nézem a nőt. Lehet nagy a popsija, lehet kicsi cicije, akármi, ha valamiért tetszik, nincs az az Isten, ami eltántorítana. Csak ti, nők vagytok ilyen betegesen aprólékosak, kritikusak. 🙂 31F
2019. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tökéletes alak nekem az átlagos, és a vékony, ami bejön. Ezen kívül a női lábfejek, amik nagyon tudnak tetszeni, így azokat kiemelten figyelem.
2019. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Definiáld a "tökéletes" fogalmát, emberi szépségben mérve.


Megsúgom: lehetetlen. Az emberi szépség szubjektív fogalom, tehát mindenki mást tart szépnek.

2019. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, én 175 centimhez képest vagyok vagy 95 kiló, de a páromat nem zavarja, szexinek tart így is. Úgyhogy szerencsére nem minden férfinak fontos ez.


24/N

2019. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!