Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viselitek a visszautasítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat várok! Megtör ha folyamatosan elutasítást kapsz, volt ilyen időszak?

Kort/nemet írjatok.


2019. aug. 11. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Ha én nagyon el tudom képzelni a másikkal, és ő is, de közben ő úgy dönt, hogy mégsem, és elutasít, akkor az eléggé megvisel. De mondok egy meglepőt: ha egy normális embert kell elutasítanom, csak mert nem tudom vele elképzelni, az is nagyon megvisel, majdnem rosszabbul viselem, mintha engem utasítanának el. 39F
2019. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
70%
Mi fiatal korunkban úgy csajoztunk, hogy mindenkit leszólítottunk ennek természetesen többelutasítás is volt, de meglepően jó százalékkal dolgoztunk. Ha elutasítottak odébb mentünk 10 méterrel és újra ledumáltuk a következő csajokat. Persze ezek csak flörtölések voltak, de ez a későbbiekben is hasznomra vált, mert ennek kapcsán nem vettem soha komolyan, ha valaki netán elutasított, akivel komolyabbat akartam.
2019. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én néha ilyenkor nagyon előre tervezek... Pláne ha megvan a kölcsönös szimpátia. (együttélés, közös nyaralás, ilyesmi) aztán ha egyszercsak megáll a kommunikáció az eléggé fáj... Sokszor el sem mondják az okát..
2019. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Megvisel nagyon. Főleg ha nagyon tetszik, és folyamatosan látod. Ha egy buliban elutasítanak, az még ok...Nem látod többet, eleve nem köt sok emlék hozzá.

De ha ismered egy ideje...

Engem volt, hogy visszautasítottak, és utána -ennek hatására- szetettem bele.

Na az a szar. Mert ilyenkor azt érzi az ember (jogosan), hogy akit szeret azzal SOSEM lesznek együtt párkapcsolatban.

2019. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Folyamatos visszautasítás nem igazán szokott érni, mert elég hamar megtanultam figyelni a "jeleket", hogy kivel kölcsönös az érdeklődés és kivel nem. Arról, hogy kipécézek egy random embert és rajongok érte, már úgy kamaszkoromban leszoktam. Nálam a vonzalom kialakulásához az is kell, hogy érzékeljem a másik fél részéről az érdeklődést.

Ennek ellenére néha azért ér visszautasítás, ami egy rövid ideig zavar, kellemetlen, de összességében nem befolyásolja az önértékelésem és a hangulatom. Azért nem, mert úgy gondolom, hogy olyan emberre van szükségem, akinek fontos vagyok, aki érdeklődik irántam, hiszek abban, hogy ezt megérdemlem. Szóval ha valakitől nem kapom meg, akkor pillanatok alatt tudatosítom magamban, hogy nem ő az én emberem.

N

2019. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Én könnyen. Letörlöm a habot a számról, aztán rendelek új bútorokat.
2019. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Én már teljes mértékben hozzászoktam. Nekem az lenne a furcsa ha valaki nem utasítana el.
2019. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lazy Lover ***** válasza:
62%
sehogy nem ismerkedek így nincs megalázás ki nevetés 36f
2019. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

5/8 de azért az elején ezt még nem tudhatod. Meg N léttedre van hogy Te kezdeményezel pasinál? (Ami tök jó am)

Mert ha a pasi kezdeményez nyilván tetszel neki milyen másik jelre várnál.

2019. aug. 11. 13:33
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerű a megoldás, nem kell kezdeményezni és a magyar nőket messzire el kell kerülni. :D
2019. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!