Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tarskerin olyan sracok akiknek csak az kell, àtmennek figyelmesbe, attol még tipliznem kéne nem?

Figyelt kérdés

Probalok ismerkedni.

Ugy vettem eszre nem sok a különbseg azok között a sracok között akik kapasbol azzal inditanak mit szeretek az àgyban es azok között akikkel normalisan mehet ismerkedni, udvariasak kedvesek.


Az alkalmira futo sracok javareszt atvaltoznak kedves udvariasba, udvarolni kezdenek vacsorara is hivnak kesöbb mar nem a szex temaval jönnek(köszi az itteni tanacsot aumzt alkalmazom), hanem figyelmesek, olyanokat is mondanak hogy komolyabb sincs ellenükre ha ugy adodna. Es nem szeretnék ha velük randizok akkor közben massal is.

Szoval a taplok is tudnak ferfikent viselkedni.


A masik viszont akik ha nem is jatszottàk el a bizalmam es nem ugy inditottak mihez lenne kedvem az àgyban, hanem kedvesen ismerkedik, azoktol nem egyszer megesik hogy vmiert huzzàk halogatjàk a talàlkozot, mintha nem is akarnà, pedig tenylef jol elvagyunk chat alatt.


Szoval kezdem ugy érezni zsàkutcàkban vagyok csak. Egyikböl sem lenne normalis kapcsolat. Aki alkalmival inditott abbol azert mert alkalmikra fut alapbol, aki meg nem az meg mintha fàbol lennr nem erölteti a talàlkozot, elvan chaten is heteket honapokat.


Hogyan tud egy sracban komolyabb kialakulni netröl?


2019. aug. 12. 08:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amugy miert vàrjàk el azt hogy csak velpk ismerkedjem, massal ne, miközben semmi nincs köztünk ergo ö tuti ismerkedik massal csak letagadja?
2019. aug. 12. 08:35
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell nézni mennyire érdeklődik, tényleg meg akar-e ismerni, (hobbi, munka, kedvenceid, célok) illetve hogy saját magáról mennyit mesél ha kérdezel. Az sem baj ha vannak negatív dolgok az életében és nem mindig csak a pozitívumokat sorolja vég nélkül, ettől igazi egy ember. Ezekt szerintem ki lehet deríteni pár levélváltásból, aztán a többi majd alakul.
2019. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, én személy szerint egy hét levelezés után szoktam találkozóra hívni a hölgyet mondjuk a margitszigetre sétálni, de persze semmit se szabad erőltetni szóval ha két hét lesz akkor sincs baj.
2019. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Idö mintha nem letezne a neten.


Valakivel ket nap alatt annyit chatelünk mint massal egy hét alatt. Igy inkabb csak a chateles minösegét nézem. Az olyanokkal aki szia es nincs mit mondani talan fel év alatt jutnék arra a szintre mint akivel jodorman

egesz nap irogatunk



Igazàbol azt nem tudom eldönteni hogy lassu fejleményes kapcsolatokat helyezzek elöterbe, ahol a srac pl meg is nyilik rengeteget ir magarol is ram is kivancsi mégis nehezen jön össze a randi, vagy olyanokat ahol a srac latszik hogy probalkozik de felpletesebb az egesz de relative hamar talalkozik nem keres kibuvokat a randik alol


Amugy(privire)en sem ertem miert nem kapok valaszokat szinte, ha vki megirnà csupan ezt annak is örülnék

2019. aug. 12. 10:28
 5/14 A kérdező kommentje:
A komolyabbnak tünö sracok kihuzzak magukat randi alol, a felületesebb sracok pedig bizonyitani akarnak es "könyörögnek"a randiert hogy megismerhessen.
2019. aug. 12. 10:32
 6/14 A kérdező kommentje:

Vagy abban a csapdaban lennék hogy tipikusan az kell akit nem lehet megkapni?


A komolyabb sracok fele nyitok es odazzak a talalkozot, a felületes sracok felé nem myitok erre ök meg ram vannak szàllva

2019. aug. 12. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Foglalkozz akkor azokkal, akiket te választasz ki és te kezdeményezel náluk. Máris nem lesz okod panaszkodni a saját választásodra.
2019. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez kérdés volt nem panaszkodàs.


Az pedig mégis min változtat hogy ki ir rá kire elsökent?a szitu ugyanaz lenne

2019. aug. 12. 12:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni hogy mindenki csak ebbe a két kategóriára volt sorolható. Nem lehet hogy mindig a jóképű, gazdagabb srácokkal állsz szóba akik inkább csak szórakozást keresnek? Mi alapján választod ki hogy kinek írsz vissza?
2019. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A szüröm körzetre, korra, testsulyra van beallitva. Amikor levelezesbe kezdek alapvetöen nem tudom jol vagy nem jol szitualt e az illetö. Ezek kesöbb derülnek ki pl anyuval el vagy nem, mit tanul/dolgozik, tetvei celja stb

Kesöbb körvonalazodik csak hogy ki van a kép mögött

2019. aug. 12. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!