Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy sraccal jokat chatelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sraccal jokat chatelek netes tarskerin, de nem kér el sem telot sem face, sem egyeéb elérési modot, akkor kb mit gondol?

Figyelt kérdés

Vàr vissza az oldalra. Ennyivel zàrta le.


Közben pedig talalkozorol irt hogy megoldhato a tavolsag ellenere, tetszünk egymasnak, celok passzolnak stb


2019. aug. 5. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megfelel neki, hogy ott kommuniká tok, nem akar áttérni (még) másik felületre. Nincs ezzel baj amúgy. Ha te mégis kényelmesebbnek éreznéd máshol beszélni, mondd meg neki, nesze a facebookom, kisapám. Jelöljél.
2019. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Es miert lehet ez neki kenyelmes?

En az oldalon akivel nem térek àt viber whatsapp vagy telefonhiväsos vonalra vagy facre, gyakran mar azt sem tudom kivel mit chateltem.ott a sok level, csevegö ablak, flörtüzenetek, külön levelek, kavalkäd az egesz

2019. aug. 5. 08:47
 3/11 A kérdező kommentje:

Aki alkalmira fut az meg egyböl keri a telszamot is.

Akivel lehetne komolyabb az meg nem.

Ez miert van?

2019. aug. 5. 08:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó időtöltés számára, hogy beszélgettek és ennyi. Ha kíváncsi lenne rád akkor már szervezné azt a találkozót. Egy férfinél soha ne azt nézzed mit ígér, hanem mit valósít meg belőle!!!

42F

2019. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

mert betoji.

írogatni ok, személyesen, videón nem ok.

én mikor régebben tindereztem, aki 2,max 3 nap csetelés után nem hozta fel a személyes tali lehetőségét, ment a levesbe.

Mondjuk nálunk súlyosbította a helyzetet, hogy 5 km-re voltunk egymástól, de akkor is.

2019. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ok

En is varok 2-3 alkalmat es ha semmi, megy a levesbe

Ra bizom az iranyitast

2019. aug. 5. 09:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg eddig minimum egy hónap után taliztam. Akivel előbb az mindig csak alkalmi lett. Volt akivel 3-4 írogatás után találkoztam csak. Ott már biztosra mentünk taslira, mint régi ismerős.
2019. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kimaradt 3-4 "hónap" írogatás után
2019. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nalam a 3-4 honapos irkalasbol az lett hogy közebn massal azert talalkozott de velem nem eröltette soha

Soha többet ilyen

2019. aug. 5. 09:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretek pár napig írogatni, ismerkedni mielőtt találkozom egy lánnyal. Mivel komolyak a szándékaim nem akarok azonnal találkozni, biztos rögtön az jutna az eszébe hogy csak d*gni akarok.


De mostanra már nem igazán lehet tudni hogy mit is várnak a nők.

2019. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!