Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan egész nap nőkkel beszélgetnek facebookon, társkeresőkön is fent vannak, de nincs kapcsolatuk hosszú évek óta?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem találtak rá a megfelelőre.
2019. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert strigulavadász vagyok.
2019. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz meg minek beszélgetni?
2019. aug. 12. 11:30
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert a nagy számok törvénye játszik, és kevés esély van csak arra, hogy talál az ember olyat, aki vissza is ír, érdeklődő, aztán még be is jönnek egymásnak a randi után is és kialakul a párkapcsolat. Na meg a nőket jó pár férfi bombázza, így nagy a verseny is.
2019. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sok nő hobbiból, unalomból, hiúságból sok férfival trécsel a neten, de kapcsolatra egyik sem kellene nekik.
2019. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert betegek. Nem tudnak leállni a nők hajtásával, és csak arra mennek, hogy minél többet megdugjanak. Ez még 20 évesen oké, de van, aki évtizedeken keresztül ezt csinálja. Ez tényleg beteges és valamiféle függőség.
2019. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bátyám miatt kérdezem amúgy, 30 éves, egész nap azt látjuk, hogy nőkkel társalog meg társkeresőzik, de évek óta egyedül van, ráadásul nem is találkozik velük. Érdekes.
2019. aug. 12. 11:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk én is voltam évekkez előtt társkeresőn, kerek 1 napig, mert gyorsan találtam olyat, hogy már más nem is érdekelt, hogy mit ír, akivel 2 nap múlva randi, aztán kapcsolat alakult ki. Nem értem ezt az egészet.
2019. aug. 12. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell próbálkozni nem sokat. Hiába ír rá valaki 100 nőre, ha mindegyiknél ugyanazt a vesztes, gagyi ismerkedős szöveget játssza be.
2019. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért van, mert egész nap nőkkel beszélgetnek facen és társkeresőn. Kéne a fenének egy ilyen. Beszélgessenek élőben és egyre koncentráljanak, ne ilyen szarságokon lógjanak egész nap. Talán így sikeresebbek lesznek.
2019. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!