Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, akik eltartotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik eltartotok egy barátnőt úgy, hogy annak nem kell dolgoznia, csak egész nap otthon ülnie, mi okból teszitek ezt hosszú ideig?

Figyelt kérdés

Természetesen együttélésről van szó, nincs gyerek és barátnő is csendesebb, nem manipulatív.

27 L



2016. febr. 4. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez az álmod mi hölgyem ?;)
2016. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ismerősöm és a nője így élnek. Jól keres a srác, megteheti. Nem érdekli, ki mit mond neki, van egy fullos nője, akit kef*lget, amikor csak akar. Más részről a csaj főz, mos, takarít, kiszolgálja. Neki ez így megfelel.
2016. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aki nem értette a kérdést, az ne írjon és ne személyeskedjen. Köszönöm.
2016. febr. 4. 13:57
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

A hagyományos családmodell híve vagyok.

A férfi eltartja a családot, a feleség vezeti a háztartást és neveli a gyerekeket.

Másrészt mert megtehetem, engem egyfajta büszkeséggel tölt el, hogy a feleségem teljes mértékben az anyaságnak élhet, mellettem nem kell dolgoznia.

A lakás ragyog, a gyerekek jólneveltek, a feleségem csinos, van ideje tornázni, fodrászhoz menni, nekem ez tökéletesen megfelel.

Hazamegyek, együtt a család, társasozunk, kirándulunk ha jó idő van, nem kell még meló után mindkettőnknek mosogatni, takarítani, amíg a kölkök birkóznak a leckével.

Nekem ez egy kényelmes élet, egy jó életszínvonal, és igen valamilyen szinten presztízs kérdés is.

2016. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Van már mosogatógép, és takarítónő is precízen kitakarít méltányos juttatásért, nem értem miért kell ehhez egy egész feleség vagy barátnő.
2016. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
.
2016. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Szociális fóbiás.
2016. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem jó egész nap otthon ülni és suvickolni meg főzni és a piacra/boltba járni. Egy ideig érdekes és izgi aztán dög unalmas lesz hogy tők egyedül vagy és csak várod a másikat egész nap.

Ha dolgozol tudsz fizetni egy takarítónőt is akinek munkát adsz evvel és magad is megkíméled az állando suvickolástól. Fizetésed is lesz és nem a másik jó indulatára vagy rászorulva.

2016. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Na egy ilyen nőtől mentsen meg a sors, ezen imádkozom már jó ideje. Dolgozzon ő is, akár kevesebbet (az én fizetésemből is megélnénk) cserébe foglalkozzon a gyerekekkel meg a családdal, amibe én is besegítek.



Azaz a férfi végzi a pénzkeresés oroszlánrészét, a nő meg a háztartásét.


25/F

2016. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét verzió működik. Nekünk a párommal volt olyan időszak, amikor ő tartott el, bár ekkor is volt némi otthoni munkám. Ekkor valóban több időm volt takarítani, és suvickolni, de én ettől nem éreztem magam munkarobotnak, eljártam napközben ide-oda. Azért, Hölgyeim el lehet tölteni azt a napot mással is, pl. nyelviskola, bármilyen fejlesztő tanfolyam érdeklődési körtől függően stb. Aztán mégis úgy alakult, hogy lett egy napi 8 órás munkám, és ezt az életformát is szeretem, mivel most a munkában is érnek sikerek, illetve napközben a kollegegáim körében lehetek, akik nagyon érdekes, intelligens és motiváló emberek. Tehát én mindkettőben megtaláltam a szépséget. Hopp, ráadásul most én vagyok a kenyérkereső, mert a párom megunta hogy szemétkedik vele a főnöke és felmondott, én biztattam erre. Megteheti, mert egyrészt most én keresek, másrészt vannak tényleg áthidalásra elég (tényleg szerény) megtakarításaink, ami ilyenkor kiválóan felhasználható. Szóval összességében úgy gondolom, hogy mindegyik verzió élhető és vannak előnyei, hátrányai. Vélemények?
2016. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!