Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kevés jövedelemmel rendelkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevés jövedelemmel rendelkező férfiaknak mint például tanárok, közhivatalnokok, mentősök stb. mind szinglik és barátnőjük sincs vagy az itteni felhasználók ferdítenek?

Figyelt kérdés
Több olyan kérdés volt hogy ha valaki kitette hogy 200 ezer Ft alatt van a keresete, akkor már mind jöttek a válaszok, hogy ebből családot nem lehet alapítani, barátnőd nem lesz, tedd rendbe az életedet, ne is próbálkozz ismerkedni és még sorolhatnám. Valóban nekem is 200 ezer alatt van a fizetésem és próbálok ismerkedni lehet felesleges barátnőt keresni és igazuk van az itteni felhasználóknak és ne is próbálkozzak ismerkedni. De ha ez igaz akkor az ilyen hivatás tudattal rendelkező férfiaknak nincs is barátnőjük vagy akkor hogy van ez most?
2019. aug. 12. 15:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
De lehet, csak olyan aki még náluk is rosszabbul keres. Kollégák vagy attól rosszabb.
2019. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Szingliségük okán kihaltak. 1859-ben Charles Darwin megkövesedett maradványaikból levont következtetései alapján írta a Fajok Eredete könyvét.
2019. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak trollkodsz, vagy némi irónia van ebben a kérdésben? :D

Komolyan van aki itt bármit is elhisz amikor ilyen "statisztikákat" írnak le válaszban? Az ide válaszolók nagy részének még csak kapcsolata sem volt, nem hogy bármilyen párkapcsolati tapasztalata.

2019. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Hellmano ***** válasza:
100%
3 ismerősöm tanár, mind a háromnak tanár a párja (házasok) még kettő férfi tanár haverom van, akikkel együtt sportolok ők tényleg szinglik. Most ezzel nem akarom megerösíteni a tanárokról kialakult képet, de nagy %-ban a tanárnak tanár a párja is.
2019. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Volt, amikor munkanélküli voltam, mégis volt barátnőm.


Kíváncsi vagyok, ezt hogyan magyarázzák.

2019. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

#5


Engem meg az érdekelne, hogy hogyan lehetséges ez. Csak mert pl. a gyakoris csajok véleménye szerint náluk kb. esélytelen lennél alapból... De még másoknál se értem, hogyan lehetséges ez.


Egyetlen kivétel az ilyen gizda-kockahas romáknál van, de a stílusodon nem érződik ilyesmi.

2019. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel még sose vâlaszoltam meg olyan kérdéseket,hogy lehet-e barátnője 200.000 Ft-os keresettel.Mert alapból nevetséges a kérdés is.Hisz miért ne lehetne!Ha a való világban körbenézünk,akkor sok hasonló férfinak van kapcsolata ilyen bér mellett is.Szóval ez a kérdés max.akkor merülhet fel valakiben,ha valami cicust keres,aki a barátjától várja,hogy fizesse az életvitelét,vagy szereti,ha mindent a férfi áll,és rendszeresen elhalmozza különböző ajándékokkal.

Esetleg akkor elvárás a magas fizetés a nő részéről,ha messze magasan jól keres ő is,hiszen később azért ebből lehetnek gondok,haha a pasi meg havi 150.000 ezerből vergődik.

Meg hát tegyük hozzá,hogy gyakran fogalma se lehet a kérdést feltevőnek,hogy nő adott választ,vagy férfi.

2019. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
5-ös. Vannak igénytelen nők is, így szerencséd volt.
2019. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte az én férjemnek is 200 alatt volt, azóta meg a többszörösét keresi. Ilyen is van. Nem érdekelt semennyire, hogy mennyit keres. Tudtam hogy ki Ő, és ez bőven elég volt. Így alapítottunk családot. Az a férfi/nő, aki ilyen külsőségeket visz a párválasztásba, soha nem tapasztalja meg az igazi boldogságot. Nem kell őket sajnálni, nem kár értük. Még szerelemben is nehéz a családos élet, el lehet képzelni őket... Nem kell ám mindent elhinni, amit kifelé mutatnak.
2019. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kevés a fizetésem, mert ilyen jellegű munkám van, amit említesz, de csinálok mellette olyan dolgokat, amiből van egyéb bevételem. A kollégáim között van olyan, aki szintén foglalkozik egyébbel is (férfiak, nők vegyesen), amivel többet keres, mint a fizetése, de ez nekik a havi fix bér. Két kolléganőmnek pedig nagyon jól keres a párja, így megengedhetik maguknak, hogy kevesebb fizetést kapjanak. Cserébe viszont ők viszik a teljes háztartást, gyerekmevelés stb. Ez egy kisváros, ahol nincs rengeteg lehetőség, de ők nem akarnak nagyobb városban dolgozni, mert a gyerekeiket így tudják hozni-vinni a suliba-oviba.

Férfiként és nőként is kevés a 200e Ft alatti bér, de legtöbbünk nem szingli és nem éhezünk.

2019. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!