Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik típusú férfi jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú férfi jön be jobban a nőknek az értelmiségi nagyon okos, de kevés, átlag alatti jövedelemmel rendelkező férfi pl. tanár, kutató vagy a nem olyan okos munkás férfi akinek átlag feletti a jövedelme?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak ennyi létezik de ha csak ez a kettő lenne a világon akkor az okos pasit választanám, mert abban még mindig ott a potenciál, hogy tud több pénzt keresni akár munka mellett egy hobbival. (Plusz nekem jó fizetésem van, egy férfitől meg annyi az elvárás hogy magát tartsa el gond nélkül a fizetéséből)
2019. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Dettó mint az első.

Nekem jelenleg nagyjából átlagkeresetem van, páromnak picikét kevesebb, tökéletes így. Nem akarnék gazdag pasit, csak problémákat szülne.

2019. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ettol függ. De ha valasztani kell akkor az elso.
2019. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes dolog ez mert szinten kivétel nélkül minden nő ezt mondaná, hogy inkább a művelt intelligens férfit választaná. De a látottak nem ezt támasztják alá. Valahogy több buta jól kereső férfi mellett van nő, mint okos keveset kereső mellett...

Sokkal nehezebb dolog "megszerezni" egy nő szeretetét pusztán intelligenciával, sajnos...

24/f

2019. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbbiből kevesebb van, mint utóbbiból.
2019. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez enm ilyen egyszerű. Pl. egy kutató esetében nem sok nő hajlandó második lenni a munka mellett, enélkül viszont leginkább állástalan kutató lehet az ember.
2019. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam az ész tarol. Sajnos. :D
2019. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos, a legtöbben az elsőt választanák.
2019. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Első. Vele lehet értelmes dolgokról beszélgetni és potenciál is benne van. Valamint szeretném, ha a gyerekünket egy intelligens apa nevelné.
2019. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Valahogy több buta jól kereső férfi mellett van nő, mint okos keveset kereső mellett..."

Vagy csak nem tekinted nőnek a okos keveset kereső férfi mellett az átlagos, nem feltűnő nőt, ellenben a jól kereső mellett a szilikonos playmate-modellt igen...


Egyértelműen az elsőt választanám, párom is ilyen. Én is értelmiségi vagyok és egyébként megélünk. Nincs luxusjachtunk a Kotori-öbölben és járunk évente Tahitire nyaralni, de saját házunk és autónk van, meg tudunk élni.

2019. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!