Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy zárkózott, antiszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy zárkózott, antiszociális csaj - nagyon morbid lenne leszólítani az utcán, vagy melléülni a vonaton?

Figyelt kérdés

Ugyan arra a képzésre iratkoztunk be, de az első alkalom előtt lelépett - egyszer beszéltünk 2 percet, nem mondom, hogy szerelmes lettem, de ritkán kedvelek meg valakit :)


Aztán írtam neki, hogy jöjjön el, nem válaszolt... írtam mégegyszer, erre letiltott facebookról...

Én elég közvetlen vagyok, ezért írtam neki, hogy nem baj, ha zárkózott (erre nem válaszolt) valamint, hogy kifizetem a tandíját (ekkor tiltott le).


Nem tudom mit gondol:

1. -Abszolút nem jövök be neki.

2. -Nekem bejön ez a St, Hubertus reklám féle csajozási forma, amikor üldözi a vadász a szarvast... és tudom, hogy nem vagyok normális, és nekem beleférne hogy leszólítsam az utcán vagy melléüljek a vonaton... de nem tudom, egy otthon ülő, zárkózott, barátok nélküli csajnak ez bejönne, vagy zaklatásnak venné :)

27/F


2019. aug. 12. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Zaklatásnak.
2019. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

" csajozási forma"


Ez nem az, hanem bűncselekmény.

2019. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Kifizeted a tandíját? Creeepy...

En is letiltottalak volna.

2019. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Cink vagy.
2019. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd békén, ez elég egyértelmű.
2019. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Milyen egy undok már a csaj.
2019. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Diazepam ***** válasza:
85%
Te tipikusan az az ember vagy, akit ha ismerek és meglátok szembejönni, képes vagyok átmenni az utca másik oldalára, sőt, akár a célomnak totál ellentétes irányba indulni, csak nehogy észrevegyél. Mint amikor egy régi haverból biztosítási ügynök lesz, és imádkozol, hogy ne fuss vele össze.
2019. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Zaklatás: "őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja"


Kicsit félreértitek, CSAK EGYSZER SZERETNÉK VELE BESZÉLNI - tudjátok, a normális emberek egyszerűen leszólítanak valakit, így ismerkednek munkahelyen, buliban, utcán... :)


Igen, ez a csaj anitiszociális, zárkózott, 0 barátja van - de azért csak huszonéves, és vágyik valamire (nem feltétlenül szexre gondolok, de csak el akar menni fagyizni, vagy megnézni Rómát...)

2019. aug. 12. 19:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt, próbálkozz más csajoknál. A "kifizetem a tandíjad" típusú ajánlatokat szerintem hanyagold.
2019. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"CSAK EGYSZER SZERETNÉK VELE BESZÉLNI"


Az ő akarata ellenére???

2019. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!