Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy zárkózott, antiszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy zárkózott, antiszociális csaj - nagyon morbid lenne leszólítani az utcán, vagy melléülni a vonaton?

Figyelt kérdés

Ugyan arra a képzésre iratkoztunk be, de az első alkalom előtt lelépett - egyszer beszéltünk 2 percet, nem mondom, hogy szerelmes lettem, de ritkán kedvelek meg valakit :)


Aztán írtam neki, hogy jöjjön el, nem válaszolt... írtam mégegyszer, erre letiltott facebookról...

Én elég közvetlen vagyok, ezért írtam neki, hogy nem baj, ha zárkózott (erre nem válaszolt) valamint, hogy kifizetem a tandíját (ekkor tiltott le).


Nem tudom mit gondol:

1. -Abszolút nem jövök be neki.

2. -Nekem bejön ez a St, Hubertus reklám féle csajozási forma, amikor üldözi a vadász a szarvast... és tudom, hogy nem vagyok normális, és nekem beleférne hogy leszólítsam az utcán vagy melléüljek a vonaton... de nem tudom, egy otthon ülő, zárkózott, barátok nélküli csajnak ez bejönne, vagy zaklatásnak venné :)

27/F


2019. aug. 12. 19:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Hagyd őt" - Persze, hagyd ki a lehetőséget... sosem értettem, az emberek miért ilyen negatívan látják a dolgokat :)


Nem szoktam veszíteni, és ezt nem úgy értem, hogy valami nem sikerül, ideges leszek, duzzogok, sírok (üzleti életben ismerek ilyen embereket), hanem olyan Spártai hozzáállásom van, hogy győzök! Ha nem ma, akkor holnap, ha nem így akkor úgy! Az üzleti életben aki már ismer, tudja, hogy ne is próbáljon ellenem vonulni, de nyilván a társkeresés nem egy várostrom...


Esetleg valami eredményre vezető módszer?

2019. aug. 12. 20:04
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez nem negativitás.


"valamint, hogy kifizetem a tandíját (ekkor tiltott le)."

Ez szánalmas és ijesztő.


Persze, ha bebizonyítanád valahogy, hogy félreismert, akkor talán lehetne esélyed. Te az itteni írásaidból, egyáltalán nem ismert félre szerintem, de tételezzük fel. Akkor sem az a megoldás, hogy az ijesztő szánalmas üzenetet után beletolakodsz hirtelen a privátszférájába. Ezzel csak félelmet keltesz benne.


Célravezetőt szeretnél? Vegyél vissza magadból és légy tapintatosabb. Lehet apránként, de talán többre jutsz vele.

2019. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"hanem olyan Spártai hozzáállásom van, hogy győzök!"


Magyarul, amolyan machiavellista alapállásból kiindulva, ha éppen az az ára a győzelmednek, bárkin hajlandó vagy átgázolni. Bravó.

2019. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13 Az üzlet az üzlet, de bárkin nem, csak ha azt hiszi le tud győzni, és ezt meg is próbálja, pl. szomszéd Marikanéni zöldségesét nem tenném tönkre, de ha mellette megjelenik egy nagyvállalkozó és elkezd dirigálni, élvezettel lesöpröm a pályáról.


#12 Köszönöm az értelmes választ! :) Igen, kicsit előreszaladtam, úgy vettem ki a beszélgetésünkből, hogy a csaj sajnálja a pénzt a képzésre, nekem meg kifizetni a tandíját anyagilag annyit jelent mint meghívni valakit egy kávéra (nem szoktam pénzzel villogni, messziről kerülöm az anyagias csajokat, nem egy drága ruhával akartam "megvenni" csak gondoltam beinvesztálok egy közös programba - mint írtam, kicsit közvetlen vagyok).

2019. aug. 12. 20:26
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kifizeted a képzését? Jéézusom. Szerintem vegyél vissza :) ezek után nem csoda, hogy letiltott a csaj, én is azt tettem volna.

Kicsit változtass ezen az "én mindig győzök" hozzáálláson... persze lehet, hogy győzni fogsz, de nem ennél a csajnál, max másiknál.

2019. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A tiltás elég egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit sem.
2019. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, hagyd ki a lehetőséget... sosem értettem, az emberek miért ilyen negatívan látják a dolgokat"


Milyen lehetőséget? Letiltott! Nem érted a nemet? Valószínűleg abszolút nem jössz be neki.

2019. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!