Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellett volna ezt mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna ezt mondanom? Nagyon durva volt?

Figyelt kérdés

Kavarunk egy lánnyal.

Kicsit bonyolult a szitu, mert kiderült, egy éve szakított a pasijával, aztán 1 hónapra rá újra összejöttek, azóta ez többször is megtörtént, hosszabb-rövidebb időre.

Kb egy hónapja kezdtünk el kavarni, akkor éppen külön voltak, nem is tudtam, hogy ekkora se veled se nélküled kapcsolata van. Sokat beszélgettünk, aztán az egyik találkozón elmondta, hogy igazából neki most van is meg nincs is kapcsolata, ő már annyira nem akarja, mert nem jönnek ki jól, de sok emlék fűzi hozzá, szóval még nem zárta le magában az egészet.

Mondtam neki, hogy jó, de én így nem akarok fejest ugrani ebbe, meg bele sem élem magam semmibe.

Nem beszéltünk utána pár napig, aztán megkerestem és újra találkoztunk, randiztunk és végül felhívott magához, mondta, hogy pár napja lefeküdtek a sráccal, amolyan búcsúszexként tekint arra az esetre, de most már be akarja fejezni.

Este volt, gondoltam nála alszok ha már felhívott magához, amúgy semmi sem történt csak beszélgettünk, erre csörög a telefonja, a srác hívta, hogy kié az autó? Ő mondta, hogy mindegy, a srác meg csak annyit mondott, hogy ne aludjon nálad senki, küld el! A lány visszakérdezett, kicsit flegmán, hogy még valami?


Aztán felhozta, hogy mindig megtalálja és ilyenkor gondolkodóba ejti.. tudja, hogy nem akarja, hogy mással lefeküdjön és stb. Erre meg azt feleltem, hogy addig le sem feküdnék veled amíg le nem zárnád magadban ezt az egészet.

Na, ezen felszívta magát és láthatóan nem tetszett neki, hogy ezt mondtam.

Végül el is jöttem, nem aludtam nála. Ma két napja, hogy nem kerestem, de ő sem engem.

Lehet ennyire megütötte, hogy ezt mondtam?



2019. aug. 14. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Srác, benned nulla férfiasság sincs. Megqrta a leendő nődet az exe és te még azon agyalsz, hogy mit érez a nő? De papucs vagy bazze. 31F
2019. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a minimum hogy ezt mondtad. Még finom voltál és nőies.
2019. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapból kuka! Kapcsolatfüggő és szórakozik veled! Legyen tönn önbecsülésed meg önszereteted!
2019. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy mâr még ő sértődjön meg!

Semmi rosszat nem mondtál,senki se akarja önmagát szívatni egy ilyen emberrel.Mondom ezt nőként.

2019. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Az első hsz megírta a tutit!
2019. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1, biztos voltak már mély érzelmeid..

Amúgy meg engem nem zavar ha mással szexel, ettől független élvezem a társaságát, és amúgy is nyitott vagyok a többes szexre, szóval ez nálam inkább jó pont.

Tudod, szerintem a férfi nem attól férfi, hogy birtokolni és kisajátítani akar egy másik élőlényt.

2019. aug. 14. 16:14
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Ja,ha ezt így......na, akkor sürgősen keresd fel és nyald a talpát , hátha n3zheted őket, miközben d.ugja az exe.

Száni vagy.

2019. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ja elsőhöz még hozzá tenném hogy, neked is meg kellett volna qrni ha már ott voltál. Mit gondolsz minek hívott magához? Erre kijelented, hogy semmi esetre sem..
2019. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

De sérült vagy te bazzmeg.

#1

2019. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól van, ítélkezzetek csak.
2019. aug. 14. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!