Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva volt ezt mondanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva volt ezt mondanom a férfinak?

Figyelt kérdés

Kezdtem unni a csipkelődő beszólásait. Persze ő nem gondolta komolyan, na dehát akkor is. Erre én hozzávágtam, hogy "mit akarsz te, még a kisöcsit sem tudod használni"


Azt mondja ez bántó. De az ő cukkolása is.

Ilyenkor mi a helyes?



2018. aug. 6. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Ne mondj ilyet neki, a férfiaknál ez nagyon érzékeny téma.

Azt viszont mondd meg, hogy rosszulesik neked, amit ő csinál.

2018. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
A férfiakat nagyon rosszul érinti, ha a méretüket firtatják, gúnyolják.
2018. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem az, hogy durva volt, csak egyszerűen nem volt értelme. Ha van tartasod, nem mész bele az ilyen beszólogatásba, hanem egyszerűen lekoptatod az illetőt.
2018. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Lesüllyedtél az ő szintjére. Ez kár volt, te se vagy jobb nála.


Egy érett felnőtt ember közli a másikkal, hogy mi az, ami bántja és megkéri szépen, hogy most azonnal fejezze be, mert ez neki rosszul esik.

2018. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Kisöcsit XD ez inkább gáz.
2018. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Számomra nincs érzékeny téma. Röhögtem volna rajta egy jót, és azt mondtam volna, hogy mégis velem vagy. :)
2018. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Egy férfinak? Ki az a férfi, a párod, főnököd, utcán jött szembe, vagy talán apukád??
2018. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Kölcsönkenyér visszajár.

Ha valaki úgy gondolja, hogy hú, de király dolog másokat piszkálni, verbálisan bántani, az ne játssza a sértődöttet, ha ugyanazt visszakapja.

2018. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

A helyes az értékrend kérdése.


De a tény az tény.


Egy tény:


A bosszú a sérült igazságérzet helyreállítását szolgáló, negatív érzelmi reakció, és nagyon ritka az, hogy elégedettséggel tölt el.Láthatóan számodra sem okozott örömöt, hisz elgondolkodtál rajta, hogy helyes volt-e.


Tehát ezzel a reakcióval a saját érzelemvilágodat is negatív irányba befolyásoltad, ami így önsorsrontás, és szándékos fájdalomokozás egy másik embernek(ebből ered a bűntudatod), ami az én értékrendem szerint akkor is alantas, ha az az ember olyat mondott, ami nem tetszik.


A megbántódásról:


Nem bántottad meg, ő bántódott meg.Ha valaki adni akar neked valamit eldöntheted, hogy elveszed-e.Viszont ha ösztönszinten reagálsz akkor nem vagy tudatos, és megint csak ki vagy szolgáltatva mások akaratának, ahogyan te is azzal, hogy hagytad magad érzelmileg negatív irányba polarizálni, aminek a következménye ez a kérdés is.


Csinálhatod azt is, hogy nem táplálod energiával a helyzetet, így az feloldódik, de amíg bármit is kivált belőled, addig élni fog.

2018. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%

Attól függ, ki a férfi. Ha a pasid, akkor durva volt, ebből sokáig nem lesz szex.

Ha nem, akkor csak közönséges és ostoba beszólás volt, amivel ezúttal te járattad le saját magad.

2018. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!