Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szolid, aranyos lányokat megismerni?

Figyelt kérdés

Aki nem jár bulizni, nem káromkodik, nem a legújabb divat szerint öltözik, nem beképzelt...

Hol lehet ilyen 20 év körüli lányokat találni?:)

Én is hasonló természetű vagyok, és 22 éves.


2019. aug. 14. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
# 10 Ha tudnád, hány templomba járó, szolidnak tűnő lány jár bulizni, hogy aztán leigyák magukat!
2019. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naívak vagytok, ha azt gondoljátok, hogy a templomba járó lányok erkölcsösek🤣🤣🙄
2019. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt szerencsém pár temploma és egyházi iskolába járó nőjön.


Igen, van közöttük pár sztereotip szebtfazék, de legalább ugyanennyi olyan csaj, akiről az anyja sem gondolja, hogy a kis ájtatos lánykája már több ‘szt mint kilincset fogott

2019. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, rám például illik a leírás: nem rakom ki mindenem, soha nem káromkodom, csúnyán se szoktam beszélni, mert az nem old meg semmit. Arról nem tudok objektíven nyilatkozni, beképzelt vagyok-e, úgyhogy ennek eldöntését másokra bízom.

Az egyetlen bökkenő, hogy bulizni járok. Viszont pusztán a tánc és a hangulat kedvéért. Inni soha nem iszom, maximum egy kortyot kóstolásképp,ha mégúgy kínálnak is. Azt szoktam mondani, nekem a zene a drogom. A jó zene sokkal jobban felpörget, mint sokakat az alkohol. Részeg soha nem voltam életemben, nem is szándékozom kipróbálni. Maximum a zenétől "részegülök meg" néha. :D


19/l

2019. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ja, és több fiú is mondott már aranyosnak.
2019. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ram illik a leiras de en beteg vagyok eleg nehez lesz ilyet talalnod mert mar csak divatbol is buliznak es isznak.

Sok sikert a partalalashoz.

2019. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!